« wróć...Zniżka na czesne studiuj od 300 zł/mies. i zyskaj nawet do 3000 zł zniżki

To jak? Widzimy się w SAN? - czesne już od 300 zł/mies.

summer-time-promo-san-2

Zapisz się na studia i zyskaj nawet do 3000 zł zniżki!

→  400 zł - obniżka wpisowego do 0 zł

→  Obniżka czesnego przez pierwsze dwa lata studiów do 2400 zł

→  -200 zł  za wpłatę czesnego za I rok studiów przed 5 października

Kandydaci zapisujący się do31 maja 2024  roku na pierwszy semestr studiów licencjackich, inżynierskich, jednolitych magisterskich oraz magisterskich w roku akademickim 2024/2025 zostają zwolnieni z opłaty wpisowej w wysokości 400 zł oraz stają się uprawnieni do uzyskania umorzenia określonej części miesięcznego czesnego.

Promocja ujęta w cenniku przy każdym kierunku.
Promocja dotyczy kierunków: administracja, bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo wewnętrzne, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia angielska, finanse i rachunkowość, fizjoterapia, grafika, informatyka, kosmetologia, logistyka, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, prawo, psychologia, stosunki międzynarodowe, turystyka oraz zarządzanie.