« wróć...Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

J.M. Rektor i Senat Społecznej Akademii Nauk mają zaszczyt zaprosić na uroczystość

Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024

w Łodzi oraz w Warszawie.

Wszystkich Studentów, Pracowników i Sympatyków Społecznej Akademii Nauk w Łodzi zapraszamy do udziału w Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024, która odbędzie się 30 września 2023 r. o godz. 11:00 w kampusie SAN przy ul. Kilińskiego 98 w Łodzi.

Nasza społeczność akademicka z niecierpliwością oczekuje na tę wyjątkową okazję, która pozwoli nam razem powitać nowych studentów oraz celebrować kontynuację nauki przez obecnych studentów. Inauguracja Roku Akademickiego to również doskonała okazja, by podziękować naszym wykładowcom, pracownikom naukowym i administracyjnym za ich trud i zaangażowanie w kształtowanie przyszłości naszej uczelni.

Program uroczystości:

1. Hymn Państwowy
  2. Przemówienie J.M Rektora Społecznej Akademii Nauk prof. SAN dr hab. Romana Patory
  3. Wystąpienia okolicznościowe zaproszonych Gości
  4. Immatrykulacja
  5. Gaude Mater Polonia
  6. Wystąpienie przedstawiciela studentów
  7. Wykład inauguracyjny: "Mikrobiologia w naukach medycznych" prof. SAN dr hab. n. med. Wojciech Gruszczyński
  8. Gaudeamus Igitur

Szanowni Studenci, Pracownicy oraz Przyjaciele filii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie! Mamy zaszczyt zaprosić Was zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2023/2024, która odbędzie się 2 października 2023 r. o godz. 16:00 w Centrum Konferencyjnym ADN przy ul. Grzybowskiej 56 w Warszawie.

Program uroczystości:

1. Hymn Państwowy
  2. Przemówienie Dyrektora Organizacyjnego filii SAN w Warszawie prof. SAN dr. Macieja Dębskiego
  3. Przemówienie J.M. Rektora Społecznej Akademii Nauk prof. SAN dr. hab. Romana Patory
  4. Wystąpienia okolicznościowe zaproszonych Gości
  5. Immatrykulacja
  6. Wystąpienie przedstawiciela studentów
  7. Występ artystyczny Studentów SAN
  8. Wykład inauguracyjny
  9. Ogłoszenie otwarcia roku akademickiego 2023/2024

W związku z ograniczoną liczbą miejsc osoby zainteresowane wzięciem udziału w uroczystości prosimy o dokonanie rezerwacji na poniższej stronie.

Wykład inauguracyjny
"Czy widać granice wzrostu gospodarczego?" poprowadzi prof. Witold Orłowski.

Witold M.Orłowski, profesor nauk ekonomicznych, główny doradca ekonomiczny PwC Polska.  Szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP i Rady Gospodarczej Rządu Donalda Tuska, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie, Specjalny Doradca Komisji Europejskiej, Wykładał na licznych uczelniach w Polsce i za granicą.  Autor 16 książek i ponad 200 publikacji naukowych, popularny komentator ekonomiczny i felietonista głównych polskich gazet.