« wróć...Kolejne wyróżnienie dla naszej Uczelni

Dyplom z podziękowaniem za wieloletnią współpracę otrzymała Społeczna Akademia Nauk od Kliniki WOLMED, która uroczyście świętowała swoje 20-lecie. Jubileusz był połączony z XIV Ogólnopolską Konferencją Naukową „Problemy człowieka z początku XXI wieku. Zagrożenie uzależnieniami, stresem i depresją”.

 

Współpraca pomiędzy Uczelnią a Kliniką trwa już wiele lat. Dzięki niej studenci SAN na kierunku psychologii, pedagogiki, administracji czy też zarządzania mogą w ośrodku odbywać praktyki, staże, czy wizyty studyjne. Klinika wspiera również wydarzenia, które organizujemy lub jest współorganizujemy, w tym konferencje naukowe, szkolenia dla nauczycieli, uczniów lub wydarzenia o charakterze integracyjnym. Nasi studenci posiadają bezpłatny dostęp do oferty szkoleń czy też konferencji Kliniki.

 

W miniony piątek (3 listopada) dokładnie w dniu, w którym Klinika WOLMED zainaugurowała swoją działalność 20 lat temu, odbyła się uroczysta, ogólnopolska konferencja naukowa, podczas której poruszane były tematy zagrażające współczesnemu człowiekowi. Uzależnienia, stres i depresja. Podczas konferencji nasz wykładowca kierunku psychologii prof. dr hab. N. med. Wojciech Gruszczyński, wygłosił wykład „Mikrobiologia w psychiatrii problemem badawczym XXI w.”. Po ciekawych i tematycznych wykładach przyszedł czas na życzenia i wspomnienia. 

 

Otrzymanie wyróżnienia dla Uczelni jest podsumowaniem długoletniej współpracy pomiędzy SAN a Kliniką WOLMED, które w imieniu Uczelni odebrał Mirosław Olszewski Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Dodatkowo warto wspomnieć że, dr n. med. Sławomir Wolniak, założyciel Kliniki WOLMED, to także absolwent studiów podyplomowych MBA w Społecznej Akademii Nauk.