« wróć...Mieszany Program Intensywny Cybersecurity Strategies in the Era of Artificial Intelligence

Dział Współpracy z Zagranica i Projektów Międzynarodowych ogłasza rekrutację do udziału w Mieszanym Programie Intensywnym (Blended Intensive Programme – BIP) Cybersecurity Strategies in the Era of Artificial Intelligence organizowanym w ramach programu Erasmus+ przez Babeș-Bolyai University w Rumunii.

Zapraszamy do udziału studentów Informatyki na conajmniej drugim roku studiów, posługujacych się językiem angielskim na poziomie minimum B2. BIP składa się z mobilności fizycznej w terminie 5-9 maja 2025 oraz części wirtualnej w terminie w terminie 24-25 kwietnia 2025.

Przyjmujemy zgłoszenia online poprzez formularz Office Forms dostępny pod poniższym linkiem do dnia 18 października 2024:

Ostateczna decyzja o kwalifikacji podjęta zostanie przez Organizatora BIP.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem erasmus@san.edu.pl