« wróć...SAN wspiera młode talenty!

Na zaproszenie dyrektora mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim.

Społeczna Akademia Nauk miała zaszczyt zasponsorować nagrody specjalne dla dwóch utalentowanych uczennic za ich udział w XI Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w szyciu.

Uroczyste przekazanie upominków odbyło się podczas zakończenia roku szkolnego. Nagrody z ramienia uczelni przekazali dr Krzysztof Kandefer, prof. SAN, Dziekan Wydziału Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie oraz mgr Magdalena Piątek, Marketing Manager Społecznej Akademii Nauk.

Wspieranie młodych talentów jest dla nas niezwykle ważne. Wierzymy, że inwestowanie w rozwój pasji i umiejętności uczniów przynosi długofalowe korzyści zarówno dla nich samych, jak i dla całej społeczności. Nasze zaangażowanie w sponsorowanie nagród specjalnych jest wyrazem uznania dla ciężkiej pracy i determinacji młodych ludzi, którzy poprzez swoje osiągnięcia inspirują innych do działania.

Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc młode talenty i mamy nadzieję, że nagrody będą dla nich motywacją do dalszego rozwijania swoich pasji i umiejętności.

Dziękujemy za owocną współpracę i życzymy wielu sukcesów na dalszej drodze!