« wróć...Warsztaty dla uczniów klas maturalnych 

Warsztaty dla uczniów klas maturalnych

29 lutego, Filia Społecznej Akademii Nauk w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowała warsztaty dla uczniów klas maturalnych z IV Liceum Ogólnokształcącego z Ostrowa.

 

Głównym celem tego wydarzenia było dostarczenie maturzystom wiedzy z zakresu zagadnień rachunkowo-podatkowych oraz psychologii biznesu, co stanowi istotny element ich przygotowań do przyszłej ścieżki zawodowej.

 

Warsztaty prowadzone były przez:

Dr Katarzynę Kaszyńską,  Dyrektor Operacyjny w firmie produkcyjnej oraz wieloletniego wykładowcę Społecznej Akademii Nauk w Ostrowie. Dr Katarzyna Kaszyńska skupiła się na temacie "Ryzyka w procesie porozumiewania się", prezentując praktyczne aspekty komunikacji w biznesie i jej wpływ na efektywność działań.

 

Dr Marlenę Borowiak-Michalską, cenionego Doradcę Podatkowego z Urzędu Skarbowego, reprezentującą Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Krajową Administrację Skarbową. Dr Marlena Borowiak-Michalska omówiła zagadnienie "E-Urzędu Skarbowego", przynosząc wgląd w nowoczesne rozwiązania związane z prowadzeniem spraw podatkowych.

 

Dziękujemy serdecznie Paniom za poświęcony czas i profesjonalne poprowadzenie warsztatów, które wzbogaciły wiedzę młodzieży i zainspirowały ich do dalszego rozwoju.