« wróć...Wykład świąteczny "Zwyczaje i obrzędy Bożonarodzeniowe"

Serdecznie zapraszamy na świąteczny wykład pt. "Zwyczaje i Obrzędy Bożonarodzeniowe", który odbędzie się 12 grudnia 2023 roku o godzinie 16:00. Partnerem tego wyjątkowego spotkania jest Społeczna Akademia Nauk a organizatorem Ostrowski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Wydarzenie będzie miało miejsce w auli im. Prof. T. Sarnowskiego przy ul. Wrocławskiej 93a.

Wykład poświęcony tradycjom bożonarodzeniowym stanowi doskonałą okazję do zgłębienia tajemnic i historii świątecznych zwyczajów. Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu, które połączy wiedzę i atmosferę świątecznej magii.

Nie przegap okazji na wspólne odkrywanie tajemnic Bożego Narodzenia i dzielenie się radosnym nastrojem świątecznym w gronie pasjonatów kultury i tradycji. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu na Ostrowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku!