« wróć...Studenckie Koło Naukowe Instytut Nauk o Zdrowiu

Cele Koła Naukowego

Cele koła naukowego obejmują:

• pogłębianie wiedzy w zakresie nauk o zdrowiu,
  • wspieranie członków Koła w ich rozwoju naukowym,
  • współpracę z innymi Kołami Naukowymi mającymi tożsamy przedmiot funkcjonowania,
  • współpracę członków Koła we wspólnym kształceniu i rozwiązywaniu zadań naukowych.
Statut Instytutu Nauk o Zdrowiu
Format: pdf
878 KB
Deklaracja członkostwa
Format: pdf
433 KB

Skład zarządu i zapisy do Koła Naukowego

Skład Zarządu Koła Naukowego:

• Prezes                        Klaudia Zając
  • Wiceprezes             Julia Kurowicka
  • Sekretarz                  Kamila Geras

Zainteresowanych Studentów zapraszamy do kontaktu:

dr Justyna Rdzanek, prof. SAN - Opiekun Kierunku Fizjoterapia

e-mail: jrdzanek@san.edu.pl

dr Aneta Kondrzycka-Dąda- Opiekun Kierunku Kosmetologia

e-mail: akondrzycka-dada@san.edu.pl

Warsztaty z kosmetologii prowadzone przez FILLMED Laboratoires

11 czerwca odbyły się warsztaty prowadzone przez firmę FILLMED Laboratoires dla studentek trzeciego roku kosmetologii SAN Warszawa.

Spotkanie zaczęło się od wykładu, gdzie studentki dowiedziały się, jak ważne są badania kliniczne w potwierdzaniu bezpieczeństwa i skuteczności preparatów kosmetycznych, następnie na warsztatach poznały innowacyjne produkty dystrybuowane przez FILLMED.

Dzięki temu mogły na własne oczy zobaczyć, jak najnowsze technologie i nauka przekładają się na realne efekty w kosmetologii.

Dziękujemy FILLMED Laboratoires za inspirację dla naszych przyszłych specjalistek oraz studentkom za zaangażowanie!"

21 Kwietnia odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Zdrowie i Choroba w Ujęciu Nauk Medycznych i Społecznych", w której brało udział Studenckie Koło Naukowe Instytutu Nauk o Zdrowiu.

Podczas konferencji, prelegenci omówili szereg istotnych zagadnień związanych z profilaktyką zdrowotną, etiologią, patogenezą, diagnostyką oraz leczeniem wielu chorób i zaburzeń. Wystąpienia i panele dyskusyjne obejmowały różnorodne tematy z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii oraz psychologii, co pozwoliło na wieloaspektowe podejście do kwestii zdrowia i choroby.

Dyskusje w gronie ekspertów przyczyniły się do głębszego zrozumienia zjawisk związanych ze zdrowiem, a także do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk między uczestnikami. Konferencja była także doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i współpracy między różnymi dziedzinami nauki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom, uczestnikom oraz organizatorom za udział konferencji. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i nawiązane kontakty będą owocować dalszym rozwojem naukowym i zawodowym wszystkich uczestników.