Informacje ogólne

Informacje prasowe

Nazwa uczelni: Społeczna Akademia Nauk 
Nazwa uczelni w języku angielskim: University of Social Sciences 
Nazwa uczelni w języku ukraińskim:Суспільна Академія Наук 
Nazwa uczelni w języku rosyjskim: Общественная Академия Наук 
Nazwa uczelni w języku niemieckim:Universität für Sozialwissenschaften 

Społeczna Akademia Nauk ściśle współpracuje z wieloma redakcjami mediów lokalnych i ogólnopolskich. Współpraca z mediami polega m.in. na wypowiedziach eksperckich czy komentarzach medialnych. Przedstawiciele mediów często goszczą także na wydarzeniach organizowanych przez Społeczną Akademię Nauk. Poniżej znajdziecie Państwo informacje prasowe o SAN, a także multimedia oraz logotypy do wykorzystania w publikacjach. 

 

Kontakt dla mediów 
e-mail: marketing@san.edu.pl  

O Uczelni - Press Kit

Społeczna Akademia Nauk to niepubliczna uczelnia, której misją jest jak najlepsze przygotowanie Studentów na potrzeby innowacyjnej gospodarki i dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Uczelnia dąży do tego, aby przekazywana wiedza pobudzała ich kreatywność i przedsiębiorczość, a także pozwala im realizować pasje i marzenia. Blisko trzydziestoletnie doświadczenie w szkolnictwie wyższym sprawia, że Absolwenci SAN są w stanie sprostać wymaganiom XXI wieku, co czyni ich skutecznymi rynkowo profesjonalistami. Sekretem w realizacji tych celów jest nowatorski sposób łączenia kształcenia akademickiego z nabywaniem umiejętności praktycznych. 

Społeczna Akademia Nauk posiada ośrodki między innymi w Łodzi, Warszawie czy w Londynie. W ofercie SAN posiada 25 kierunków i ponad 130 specjalności o charakterze artystycznym, ekonomicznym, humanistycznym, medycznym, prawnym, społecznym oraz technicznym. Kształcenie prowadzone jest w języku polskim oraz angielskim. Społeczna Akademia Nauk prowadzi studia pierwszego i drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, seminaria doktoranckie oraz studia podyplomowe. Studenci mają możliwość uczęszczania na zajęcia w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym jak i on-line.  

Multimedia