Budowanie kariery zawodowej w oparciu o mocne strony i naturalne predyspozycje

Odkrycie swojego osobistego potencjału jest jednym z najważniejszych kroków na drodze budowania ścieżki rozwoju kariery zawodowej. Umiejętność rozpoznania i wykorzystania swoich mocnych stron i naturalnych predyspozycji jest jedną z najbardziej efektywnych dróg do osiągnięcia zawodowego sukcesu. Dzięki udziałowi w szkoleniu "Budowanie kariery zawodowej w oparciu o mocne strony i naturalne predyspozycje" nauczysz się jak świadomie kierować rozwojem zawodowej kariery w oparciu o swoje mocne strony, talenty i naturalne predyspozycje. Zapoznasz się również z konkretnymi technikami i narzędziami, które wspomogą cię w realizacji celów zawodowych oraz nauczysz się jak wykorzystywać swój potencjał na rynku pracy.

Budowanie kariery zawodowej w oparciu o mocne strony i naturalne predyspozycje - o szkoleniu

Dzięku udziałowi w szkoleniu "Budowanie kariery zawodowej w oparciu o mocne strony i naturalne predyspozycje":

• Zaplanujesz rozwój kariery zawodowej w oparciu o swój osobisty potencjał.
  • Poznasz swoje możliwości w perspektywie wymagań rynku pracy.
  • Poznasz narzędzia wspomagające Cię w procesie wyznaczania i realizacji zawodowych celów.
  • Stworzysz osobisty plan rozwoju Twojej kariery zawodowej.
  • Zwiększysz swoją szansę na osiągnięcie zawodowego sukcesu.

Budowanie kariery zawodowej w oparciu o mocne strony i naturalne predyspozycje - program szkolenia

1. Integracja

2. Budowanie ścieżki rozwoju zawodowego kariery zawodowej w teorii i praktyce w perspektywie indywidualnych predyspozycji i wymagań rynku pracy

3. Narzędzia wspomagające badanie indywidualnych predyspozycji zawodowych

4. Budowanie indywidualnego parasola kompetencyjnego

5. Diagnoza mocnych i słabych stron na podstawie analizy SWOT

6. Cechy osobowości zawodowej w kontekście preferowanego środowiska pracy

7. System wartości i przekonań w znaczeniu rozwoju kariery zawodowej

8. Strategie i narzędzia wspomagające realizację celów zawodowych

9. Wyznaczanie indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego w oparciu o metodę SMART

Budowanie kariery zawodowej w oparciu o mocne strony i naturalne predyspozycje - prowadzący

Bogumiła Pacześ

Doradczyni zawodowa na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Absolwentka psychologii ze specjalnością doradztwo zawodowe i organizacji na Uniwersytecie Łódzkim. Specjalistka w zakresie rynku pracy, doradztwa zawodowego i narzędzi cyfrowych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu indywidualnego poradnictwa psychologicznego, doradztwa zawodowego i coachingu kariery. Zajmuje się wzmacnianiem kompetencji interpersonalnych, wyznaczaniem indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego oraz diagnozą kompetencji zawodowych. Trenerka, szkoleniowiec, posiada bogate doświadczenie w obszarze prowadzenia szkoleń. Przeszkoliła łącznie ponad 700 osób w takich obszarach jak rynek pracy, rozwój osobisty i zawodowy, design thinking, narzędzia cyfrowe w edukacji i biznesie. Prywatnie pasjonatka architektury wnętrz, grafiki, dobrego designu oraz literatury psychologicznej.

Budowanie kariery zawodowej w oparciu o mocne strony i naturalne predyspozycje - opłaty

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem szkoleń w Społecznej akademii Nauk:

Opłat za czesne należy dokonywać w terminie zawartym w umowie.

Dane do przelewu:

Społeczna Akademia Nauk,