Canva - tworzenie grafik i video oraz CV

Canva to darmowe internetowe narzędzie umożliwiające tworzenie projektów graficznych, z powodzeniem wykorzystywane w takich dziedzinach jak marketing, social media czy biznes. Dzięki posiadanej bazie milionów zdjęć, infografik, gotowych szablonów umożliwia każdemu w szybki i intuicyjny sposób na stworzenie grafiki dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb. Jego zastosowanie jest szerokie i daje wręcz nieograniczone możliwości, a co najważniejsze jest darmowe, dzięki swojej intuicyjności nie wymaga profesjonalnej wiedzy graficznej.

To szkolenia przewidziane jest dla Każdego, kto choć trochę interesuje się:

-tworzeniem filmików (video),

-obróbką zdjęć,

-przygotowywaniem grafiki do wstawienia jako post lub relację w social mediach,

-poszukiwaniem pracy i przyszedł czas na przygotowanie aktualnego i wyróżniającego się spośród innych CV.

Jeśli choć trochę interesuje Cię choć jedno z powyższych - zapraszam na szkolenie.

Canva - tworzenie grafik i video oraz CV - o szkoleniu

Podczas szkolenia przygotujesz:

• swoją własną grafikę w formie postu, relacji i rolki
  • swój własny filmik z wykorzystaniem zdjęć lub grafik zewnętrznych
  • swoje wyjątkowe CV, które wyróżnia się pośród innych, ponieważ jest współczesne, czytelne i z nutą koloru.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

• Zdobędziesz wiedzę i praktyczną umiejętność pracy w programie graficznym CANVA, dzięki czemu wypromujesz swój biznes lub rozwiniesz profil zawodowy,
  • Zdobędziesz praktyczną umiejętność stworzenia dokumentu aplikacyjnego w CANVA,
  • Dowiesz się - jak projektować grafiki i video (filmiki) do mediów społecznościowych, aby przyciągnąć uwagę odbiorców lub klientów.

Canva - tworzenie grafik i video oraz CV - program szkolenia

1. Zapoznanie z podstawowymi i zaawansowanymi funkcjami programu CANVA.
2. Tworzenie grafik, relacji, rolek do postów i kampanii marketingowych.

3. Tworzenie video - filmików z wykorzystaniem własnych lub zewnętrznych bezpłatnych grafik.
4. Tworzenie profesjonalnego CV z wykorzystaniem CANVA.

Canva - tworzenie grafik i video oraz CV - prowadzący

mgr Wiktoria Kaleta

Absolwentka kierunku Digital Media i Komunikacja PR, na co dzień tworzy posty, relacje, rolki firmowe. Stosuje program CANVA w każdym dniu swojej pracy. Tworzy w nim grafiki, które służą do social mediów, ale także takie, które są przydatne okazjonalnie lub po prostu prywatnie (przerobienie własnych zdjęć, czy filmiku). Dodatkowo zajmuje się fotografią okazjonalną i tworzy pokazowe filmy z uroczystości składające się z przygotowanych w CANVIE zdjęć i video. Jest wykładowcą na kierunku PR w FIRMIE, Grafika, Video i Nowe Technologie PR, Digital Media i Komunikacja Pr oraz ZZL i Coaching- Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Coaching w Biznesie.

Canva - tworzenie grafik i video oraz CV - opłaty

Zapoznaj się z aktualnym cennikiem szkoleń w Społecznej akademii Nauk:

Opłat za czesne należy dokonywać w terminie zawartym w umowie.

Dane do przelewu:

Społeczna Akademia Nauk,