« wróć...dr Andrzej Żytkowski, prof. SAN Anatomia

W swoich badaniach naukowych koncentruje się na problematyce anatomii prawidłowej i topograficznej oraz bólu i jego leczenia, a w szczególności dolegliwości związanych z chorobami kręgosłupa.

Aktualnie pełni funkcje kierownika Oddziału Rehabilitacji Pourazowej w Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej oraz Ośrodku Rehabilitacji Dziennej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od ponad 30 lat prowadzący zajęcia z anatomii w Wojskowej Akademii Medycznej oraz Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Ukończył kilka specjalizacji m.in. anestezjologii I i II st., neurologii I i II st., rehabilitacji medycznej st. II, balneologii i medycyny fizykalnej.