« wróć...Zniżka na czesne studiuj od 300 zł/mies. i zyskaj nawet do 1800 zł zniżki

To jak? Widzimy się w SAN? - czesne już od 300 zł/mies.

summer-time-promo-san-2

Zapisz się na studia i zyskaj nawet do 1800 zł zniżki!

→  100 zł - obniżka opłaty rekrutacyjnej do 0 zł (dotyczy tylko tegorocznych maturzystów i absolwentów SAN)

→  400 zł - obniżka wpisowego do 0 zł

→  Obniżka czesnego przez pierwsze dwa lata studiów do 1200 zł

→  -200 zł  za wpłatę czesnego za I rok studiów przed 5 października

Kandydaci zapisujący się do 30 września 2024 roku na pierwszy semestr studiów licencjackich, inżynierskich, jednolitych magisterskich oraz magisterskich w roku akademickim 2024/2025 zostają zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej w wysokości 100 zł (dotyczy tylko absolwentów SAN), opłaty wpisowej w wysokości 400 zł oraz stają się uprawnieni do uzyskania umorzenia określonej części miesięcznego czesnego.

Promocja ujęta w cenniku przy każdym kierunku.
Promocja dotyczy kierunków: Administracja, Bezpieczeństwo narodowe, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia, Finanse i rachunkowość, Fizjoterapia, Grafika, Informatyka, Kosmetologia, Logistyka, Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, Pedagogika, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Prawo, Psychologia, Stosunki międzynarodowe, Turystyka i rekreacja oraz Zarządzanie.