« wróć...Wielki Dzień Otwarty w Łodzi!

Zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Nie wiesz, jaki kierunek studiów wybrać? A może chcesz poznać szczegóły dotyczące wybranego kierunku?

Chętnie Ci pomożemy! 20 czerwca 2023 roku zapraszamy na Wielkie Dni Otwarte w SAN! Poznaj naszą ofertę, weź udział w ciekawych warsztatach, spotkaj się z ciekawymi ludźmi i odbierz Voucher na studia w wysokości 500zł!

Poznaj SAN!

Społeczna Akademia Nauk to miejsce, w którym możecie rozwijać umiejętności, zdobywać wiedzę i przygotowywać się do przyszłej kariery zawodowej. W swojej ofercie posiadamy kierunki humanistyczne, społeczne, techniczne, prawne jak i medyczne.  Dajemy studentom możliwość znalezienia ścieżki edukacyjnej, która najlepiej odpowiada ich zainteresowaniom i aspiracjom. Kadra akademicka Społecznej Akademii Nauk to wykwalifikowani specjaliści, którzy łączą wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu studenci mogą uczyć się od praktyków z branży, którzy znają realia i wymagania rynku pracy. Ta bliska współpraca z ekspertami daje studentom unikalną okazję do zdobycia wiedzy praktycznej, która będzie przydatna w ich przyszłej karierze zawodowej.

20 czerwca widzimy się w SAN!

Podczas Dnia Otwartego zapewnimy Wam program pełen ciekawych wydarzeń. Wielki Dzień Otwarty SAN to przede wszystkim:  

  • W trakcie dnia otwartego będziecie mieli także możliwość eksploracji każdego zakątka naszej Uczelni. Jest to świetna okazja do poznania warunków nauki i życia w kampusie co jest niezwykle ważne przy podejmowaniu decyzji o studiach.
  • Podczas dnia otwartego będziecie mieli również szansę porozmawiać z wykładowcami, opiekunami kierunków i studentami. To świetna okazja, aby uzyskać informacje bezpośrednio od osób, które są związane z SAN. Będziecie mogli zadać pytania dotyczące programów studiów, metod nauczania, możliwości praktyk i staży, a także dowiedzieć się więcej o karierze zawodowej po ukończeniu studiów.
  • Zorganizowaliśmy super spotkanie z niesamowitym ekspertem zawodowym, który chętnie podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Ale to nie wszystko! W łódzkim ośrodku SAN możecie spróbować swoich sił na różnorodnych warsztatach i zajęciach z wielu dziedzin, takich jak logistyka, dziennikarstwo, informatyka, bezpieczeństwo narodowe, zarządzanie i wiele innych. Będziecie mieli możliwość spróbować swoich sił w tych obszarach i odkryć swoje zainteresowania. 

 

Pracownicy Biura Rekrutacji pomogą Wam założyć konto w naszym systemie rekrutacyjnym oraz opowiedzą Wam o:  

  • ofercie studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich  
  • wymaganiach rekrutacji na studia i jakie są wymagane dokumenty,  
  • opłatach kwalifikacyjnych i czesnym za studia,  
  • promocjach i obniżkach, z których możesz skorzystać,  
  • stypendiach oraz programie Erasmus+.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji! Zarezerwujcie sobie czas na nasz Wielki Dzień Otwarty w SAN i dołączcie do nas, aby odkryć świat możliwości, który otwieramy dla Was już 20 czerwca. Dajcie się oczarować atmosferą naszej Uczelni. Już teraz możecie przygotować pytania a odpowiedzi znajdziecie podczas naszego wydarzenia.

Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu zapraszamy do wypełnienia formularza zapisu poniżej strony.  

Spotkaj się z Cezarym Stacewiczem!

Zastanawiałeś się kiedyś jak wykorzystać potencjał social mediów do budowania swojej osobistej marki i chciałbyś poznać skuteczne strategie i narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć sukces w tym dynamicznym środowisku? 

Jeśli udzieliłeś odpowiedzi „tak”, to mamy dla Ciebie super propozycję! 

W ramach Wielkiego Dnia Otwartego SAN w Łodzi przygotowaliśmy dla Was inspirujące spotkanie z Cezarym Stacewiczem.

 

Cezary Stacewicz jest łódzkim twórcą internetowym. Posiada ogromną wiedzę na temat budowania marki osobistej w mediach społecznościowych oraz pisania viralowych tekstów. Współtworzy największego miejskiego tiktoka w Polsce i jednego z największych miejskich na świecie @kochamlodz. Autor największego vloga o Łodzi "Zaznaj Łodzi" z wieloma akcjami na koncie. Twarz drugiego największego rave’u Europy, "Parady Wolności", dj i saksofonista. Na swoim koncie odnotował pierwszego miejsce "I Love Social Media" w 2019 roku oraz drugie złoto zdobył w 2022. 

 

W trakcie spotkania nasz gość opowie, jak osiągnął sukces w social mediach, podzieli się swoimi doświadczeniami, inspirującymi historiami
oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi budowania marki. Spotkanie będzie idealne zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z budowaniem marki osobistej w social mediach, jak i dla tych, którzy chcą wznieść swoje umiejętności i wiedzę na wyższy poziom! 

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby spotkać się, zupełnie za darmo, z Cezarym Stacewiczem.  

Czas, który przeznaczysz, na pewno nie zostanie zmarnowany a otrzymasz mnóstwo inspiracji, nowych perspektyw i praktycznych wskazówek,
które pomogą Ci osiągnąć sukces w świecie online! 

Zdobądź wiedzę na warsztatach!

Przygotowaliśmy dla Was nie tylko spotkanie informacyjne z ofertą studiów ale również zabierzemy Was na wycieczkę po różnych dziedzinach nauki na warsztatach przygotowanych przez naszych Wykładowców i Studentów. 
Czego możecie spodziewać się podczas tych dni otwartych? To nie tylko standardowe prezentacje i wykłady. W SAN Wykładowcy wiedzą, że praktyczne doświadczenie i interaktywne zajęcia są kluczem do rozwoju naukowego i artystycznego. Dlatego przygotowaliśmy różnorodne warsztaty i zajęcia, które pozwolą Wam spróbować swoich sił w wybranych dziedzinach, rozwijać swoje umiejętności i poznać wyzwania, jakie czekają na Was podczas studiów w SAN. 

Przygotowaliśmy spotkanie z doradcą zawodowym. Będzie to fantastyczna okazja, aby odkryć swoje pasje, rozwijać umiejętności i dowiedzieć się więcej o ścieżkach zawodowych, które Was interesują  

Odkrywaj tajemnice rynku: Jak znaleźć idealną grupę docelową dla Twojego biznesu?

Warsztat biznesowy pozwoli Wam zdobyć praktyczne umiejętności w analizie grup odbiorców, aby skutecznie je zidentyfikować. Poprzez aktywne uczestnictwo i interaktywne ćwiczenia, warsztat dostarczy narzędzi i strategii niezbędnych do zrozumienia potrzeb i preferencji różnych grup klientów. 
 

Nasz doświadczony wykładowca dr Michał Turniak zapewni praktyczne wskazówki i case study, które pozwolą uczestnikom na praktyczne zastosowanie tych technik w ich własnych projektach biznesowych, które będziecie prowadzić w przyszłości.

 

| godz. 17.30-18.30, sala K11

Odkryj swój potencjał: Budowanie sukcesu i inspirującego przywództwa!

Podczas tych warsztatów dr Justyna Trippner-Hrabi przedstawi praktyczne podejścia do zarządzania zespołami oraz podzieli się technikami skutecznego zarządzania czasem. Będziesz miał możliwość zgłębienia wiedzy na temat budowania zespołu, takich jak dobór odpowiednich członków zespołu, motywowanie pracowników, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i rozwiązywanie konfliktów. 

Niezależnie od Twoich obecnych planów, te warsztaty dostarczą Ci cenne umiejętności i wiedzę, które mogą być przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. 

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w tych warsztatach i zdobądź praktyczną wiedzę! 

 

| godz. 16.30-18.00, sala K12

Świat decyzji w Twoich rękach: Poznaj tajniki zarządzania strategicznego!

Warsztat, na którym rozwiniesz umiejętności zarządzania strategicznego i zdobędziesz pewność w podejmowaniu kluczowych decyzji dla sukcesu organizacji. Poprzez praktyczne ćwiczenia i studia przypadków, dr Jarosław Smulik dostarczy narzędzi i technik, które pozwolą Ci podejmować trafne i efektywne decyzje strategiczne w przyszłości. 

 

 

| godz. 16.30-18.00, sala K13

Służby mundurowe - strażnicy bezpieczeństwa państwa

Dr. Michał Podgórski, wybitny specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego, poprowadzi interaktywne zajęcia, w trakcie których będziesz mógł zgłębić różne aspekty bezpieczeństwa narodowego. Podczas zajęć dr Michał Podgórski podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, ukazując kluczowe zagadnienia, wyzwania, trendy i perspektywy związane z bezpieczeństwem narodowym. 

 

 

 

| godz. 16.00-17.00, sala K14

Bezpieczeństwo informacyjne w erze XXI wieku: Spotkanie z ABW o ochronie danych i cyberzagrożeniach

Uzyskasz możliwość uczestnictwa w fascynujących zajęciach, które otworzą drzwi do niezwykłego świata informacji i bezpieczeństwa informacyjnego. Czy wiesz, jakie znaczenie ma informacja w dzisiejszych czasach? Jak ważne jest jej właściwe zabezpieczenie? Na tych zajęciach poprowadzonych z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego, będziesz miał okazję poznać odpowiedzi na te pytania. 

Te zajęcia są nie tylko ciekawą przygodą poznawczą, ale także doskonałym tematem dla osób, które marzą o studiach na kierunku Bezpieczeństwo narodowe. Będziesz miał okazję zanurzyć się w tajniki tej dziedziny i poznać różne aspekty związane z bezpieczeństwem informacyjnym. 

Nie przegap okazji, aby rozwinąć swoją wiedzę na temat informacji i bezpieczeństwa informacyjnego. Dołącz do naszych zajęć prowadzonych przez  ABW i odkryj, jak istotne jest bezpieczeństwo danych w dzisiejszym świecie. 

 

| godz. 16.30-20.00, sala K43

Odkryj magię grafiki wektorowej z Adobe Illustrator!

Interesuje Cię grafika wektorowa i chciałbyś nauczyć się podstaw pracy z programem Adobe Illustrator? Ten warsztat jest idealny dla Ciebie. Dołącz do naszych zajęć i rozwijaj swoje umiejętności w tworzeniu grafiki wektorowej. 

Dr inż. Agnieszka Siwocha wprowadzi Cię w świat grafiki wektorowej i pokaże, jak rozpocząć pracę w programie Adobe Illustrator. Dowiesz się, jakie są zalety grafiki wektorowej i jak efektywnie korzystać z narzędzi dostępnych w tym programie. 

 

 

| godz. 16.30-18.00, sala P32

Magia retuszu fotografii z Adobe Photoshop: Wprowadzenie dla entuzjastów!

Dr inż. Agnieszka Siwocha wprowadzi Cię w świat grafik pikselowych, omawiając zarówno ich zalety, jak i wady. Nauczysz się rozróżniać formaty graficzne oraz zrozumiesz, jak rozmiar obrazu i rozdzielczość wpływają na jego jakość. Będziesz miał okazję poznać narzędzia dostępne w programie Photoshop do korekty obrazu.  

 

 

| godz. 18.15-19.45, sala P32

Ostatnia mila w Twoich rękach: Odkryj wyzwania logistyki w grze symulacyjnej!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda proces dostarczania produktów od magazynu do klienta? Czy wiesz, jakie wyzwania i decyzje muszą zostać podjęte, aby zapewnić efektywność i zadowolenie klienta? Ta gra symulacyjna pozwoli Ci nauczyć się wszystkiego o ostatniej fazie logistycznego łańcucha dostaw. Weźmiesz udział w interakcji wraz z mgr Mileną Dembską, dr Michałem Tumielewiczem oraz dr Grzegorzem Mazurkiewiczem, naszymi wykładowcami oraz cenionymi ekspertami w zakresie „Logistyki”.

Przyjdź i odkryj wyzwania logistyki w naszej grze symulacyjnej "Ostatnia mila w Twoich rękach". Czekają na Ciebie emocje, rozwiązywanie problemów i możliwość doskonalenia swoich umiejętności logistycznych! 

 

 

| godz. 16.30-17.30, sala K32

Przełomowe narzędzie dla dziennikarzy: Odkryj, jak ChatGPT wpływa na nowe media w świecie dziennikarstwa!

Czy zastanawiałeś się, jak sztuczna inteligencja może wpływać na przyszłość dziennikarstwa? Czy wiesz, jak ChatGPT, zaawansowany model językowy, może zmienić sposób tworzenia i prezentacji informacji?  

Na tym warsztacie odkryjemy, jak ChatGPT rewolucjonizuje świat dziennikarstwa. Dowiesz się, jak ten zaawansowany algorytm jest wykorzystywany do tworzenia artykułów, wywiadów, analiz i innych form publikacji. Przyjrzymy się, jak ChatGPT pomaga dziennikarzom w zbieraniu informacji, tworzeniu treści i interakcji z czytelnikami. 

Przygotuj się na fascynującą podróż do świata dziennikarstwa i nowych mediów z przełomowym narzędziem - ChatGPT! 

 

| godz. 16.30-18.00, sala K41

Umów się na spotkanie z doradcą zawodowym

Zastanawiałeś się jaka ścieżka zawodowa jest idealna dla Ciebie? Czy znasz swoje predyspozycje zawodowe? Nie wiesz co chcesz robić w przyszłości? 

Pomożemy Ci odnaleźć swoją ścieżkę kariery. Dni Otwarte są stworzone po to, abyś mógł zdobyć informacje, zasięgnąć porad i zainspirować się różnymi możliwościami zawodowymi.  

Nasi doradcy zawodowi z ManpowerGroup będą gotowi udzielić Ci wsparcia i porad w odnalezieniu odpowiedniej drogi zawodowej, przedstawiając różne możliwości i trendy na rynku pracy. Dzięki temu będziesz mógł podjąć bardziej świadome decyzje dotyczące swojej przyszłości. 

Pomiędzy warsztatami odbywać się będą indywidualne konsultacje z uczestnikami.

 

 | godz. 15.20 aula A3 - Warsztat pt.: "Raport Trendów 2023 - Wynagrodzenia i rynek pracy"

 Opis warsztatu:

 Przyjrzymy się perspektywie kandydatów – co wpływa na ich motywację do zmiany pracy oraz na decyzje o wyborze nowego pracodawcy, a także czego oczekują od organizacji. Technologia tworzy przyszłość, ale to ludzie są wyróżnikiem każdej firmy.

 Przyjdź, zapytaj, a my odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

 | godz. 18.00 aula A3 - Warsztat pt.: "Zawody przyszłości vs. kierunki studiów"

 Opis warsztatu: 

 Najlepszą metodą przewidywania przyszłości, jest jej jednoczesne kreowanie. Stworzyliśmy siatkę nowych zawodów z zakresu zarządzania, prawa, pedagogiki, fizjoterapii, psychologii oraz logistyki.

 Jutro zaczyna się właśnie dziś. Podczas warsztatu zostały przewidziane interaktywne wybory zawodów przyszłości dla uczestników.

 

 | godz. 18.30 sala P42 - Gra "REVAS" 

REVAS jest symulatorem biznesowym, w którym gracze mają możliwość prowadzenia własnego biura podróży.

Zadaniem graczy jest zarządzanie różnymi aspektami działalności biura, takimi jak rezerwacje, obsługa klientów, organizacja wycieczek, marketing i finanse.

Gracze muszą podejmować strategiczne decyzje, dbać o zadowolenie klientów i osiągać sukces finansowy.

 

 

 

 

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe: Odkryj potęgę technologii przyszłości! 

Ciekawi Cię technologia przyszłości?
Chcesz odkryć potęgę sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego? Ten warsztat jest dla Ciebie.
Dołącz do nas i poznaj technologię, która kształtuje świat jutra!  

Nasi prowadzący zaprezentują Ci podstawowe pojęcia i techniki związane z sztuczną inteligencją.
Będziesz miał okazję zobaczyć praktyczne zastosowania nowych narzędzi przydatnych w wielu dziedzinach życia. 

| 16.30-17.30 - zajęcia poprowadzi student Informatyki inż. Krystian Gumiński
| 17.30-18.00 - zajęcia poprowadzi dr inż. Wojciech Miksa
| 18.00-19.00 - zajęcia poprowadzi prof. dr hab. inż. Danuta Rutkowska

 

| godz. 16.30-19.00, sala K34

Poznaj tajniki pracy służby celno-skarbowej: Spotkanie z Krajową Administracją Skarbową w Łodzi!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak działa służba celno-skarbowa i jakie są jej zadania?

Teraz masz okazję poznać tę fascynującą sferę działalności państwowej.

Podczas spotkania będziesz miał możliwość zapoznania się z zadaniami, które wykonuje służba celno-skarbowa w zakresie kontrolowania przepływu towarów, zarządzania cłami i podatkami oraz zapewniania bezpieczeństwa granic.
Dowiesz się, jakie są najważniejsze wyzwania i ryzyka związane z handlem międzynarodowym oraz jakie metody i narzędzia stosuje służba celno-skarbowa w swojej codziennej pracy.

 

Spotkanie zapewni Ci również możliwość zadawania pytań i dyskusji z przedstawicielami służby celno-skarbowej, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat pracy w tej dziedzinie.
Będziesz mógł zdobyć unikalny wgląd w ich codzienną pracę i dowiedzieć się, jakie umiejętności i kwalifikacje są niezbędne dla tych, którzy chcieliby rozpocząć karierę w służbie celno-skarbowej.

 

Bez względu na to, czy rozważasz karierę w służbie celno-skarbowej, czy po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, spotkanie z służbą celno-skarbową zapewni Ci cenne informacje i inspirujące perspektywy.

Dołącz do nas i odkryj fascynujący świat służby celno-skarbowej!

PATRONAT