« wróć...Wielki Dzień Otwarty w Warszawie!

 

Zastanawiasz się nad studiami, ale nie wiesz jaki kierunek będzie dla Ciebie odpowiedni?  A może już wybrałeś, ale chcesz poznać naszą Uczelnię bliżej?

 

Zapraszamy na Wielki Dzień Otwarty SAN! Już 20 czerwca odkryj bogactwo naszej społeczności akademickiej, poznaj nasze programy nauczania, poczuj atmosferę naszego kampusu i odbierz Voucherna studia o wartości 500zł! ????❗️

 

Poznaj SAN!

Społeczna Akademia Nauk  to miejsce, w którym możecie rozwijać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę i przygotowywać się do przyszłej kariery zawodowej. Oferujemy różnorodne programy studiów z wielu dziedzin o charakterze biznesowym, humanistycznym, technicznym, społecznym, artystycznym, medycznym i prawnym. Nasi wykładowcy to doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszymi studentami.  

20 czerwca widzimy się w SAN!

Podczas Dnia Otwartego zapewnimy Wam program pełen interesujących wydarzeń. Wielki Dzień Otwarty SAN to przede wszystkim:  

 

  • spotkania z Wykładowcami i Studentami, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i opowiedzą o życiu studenckim;
  • odwiedzenie nowoczesnych sal wykładowych, laboratoriów, biblioteki i pracowni, w których odbywają się zajęcia i innych udogodnień dostępnych dla naszych studentów;
  • zobaczenie, jak wyglądają zajęcia na naszej Uczelni dzięki przygotowanym przez naszych Wykładowców warsztatów
  • skorzystanie z konsultacji z doradcą zawodowym.  

 

Dodatkowo pracownicy Biura Rekrutacji pomogą Wam założyć konto w naszym systemie rekrutacyjnym oraz opowiedzą Wam o: 

  • ofercie studiów I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich 
  • wymaganiach rekrutacji na studia i jakie są potrzebne dokumenty, 
  • opłatach kwalifikacyjnych i czesnym za studia, 
  • promocjach i obniżkach, z których możesz skorzystać, 
  • stypendiach oraz programie Erasmus+.  

 

Zapewniamy, że nasz Dzień Otwarty to nie tylko informacyjne wydarzenie, ale także inspirująca podróż po świecie wiedzy i możliwości, które otwiera przed Wami nasza uczelnia. 

 

Zachęcamy Was do zarezerwowania tego ważnego dnia w swoim kalendarzu.

Niezależnie od tego, czy jesteście jeszcze w trakcie szkoły średniej, absolwentami czy powracającymi do nauki, nasz Dzień Otwarty jest skierowany do wszystkich!


20 czerwca 15:30!

ul. Łucka 11 Warszawa

Spotkaj się z Kasią Węsierską!

W ramach Wielkiego Dnia Otwartego SAN mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie z dziennikarką radiową - Kasią Wesięrską 

 

Kasia Węsierska na co dzień prowadzi program “Hity na czasie” na ogólnopolskiej antenie Radia Eska. Poza tym jest także prezenterką ESKA TV, konferansjerką, szkoleniowcem i lektorem. Na swoim profilu na TikToku prezentuje jak wygląda praca w radiu od kuchni oraz opowiada o swoich doświadczeniach.  

 

Podczas tego spotkania będziemy mieli okazję bliżej poznać naszego gościa. Porozmawiamy o jego pasji do radia, o tym, jak wygląda praca dziennikarza radiowego w dynamicznym świecie mediów, jakie wyzwania stawia przed nim współczesność i jak radzi sobie z nadążaniem za szybko zmieniającymi się trendami informacyjnymi.   To spotkanie to doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę na temat pracy dziennikarza radiowego i poznać bliżej tę niezwykle inspirującą osobę, która ma znaczący wpływ na naszą codzienność i sposób postrzegania świata. 

 

  • Dodatkowo podczas Wielkiego Dnia Otwartego w SAN  dziennikarka poprowadzi warsztat pt.: Nie bój się występować publicznie – sztuka skutecznej komunikacji. Będzie to doskonała okazja do poznania tajników efektywnej prezentacji i nauczenia się jak radzić sobie z tremą. Na warsztacie dowiemy się jak poprawnie wykorzystywać język ciała i gestykulację, aby pokreślić przekaz wypowiedzi oraz przekazać pewność siebie.  

Wywiad z Idolem 

Zapraszamy na serię spotkań ze znanymi, niezwykle inspirującymi osobistościami, które osiągnęły znaczące sukcesy w swoich dziedzinach i powszechnie uznawane są za liderów oraz ikony inspiracji. Podczas wywiadów prowadzonych przez studentów dziennikarstwa, goście będą dzielić się swoimi historiami, doświadczeniami i wiedzą, zapewniając fascynujące spojrzenie na ich życie i kariery. Będzie to również doskonała okazja dla uczestników, aby zadać pytania i poznać bliżej swoich idoli.

 

Marcin Żewłakow - piłkarz, reprezentant Polski
w piłce nożnej, komentator sportowy

Robert Chojnacki - polski muzyk, kompozytor, instrumentalista

Janusz Stokłosa -kompozytor, pianista, dyrygent, aranżer i producent muzyczny, prezes Studio Buffo Sp. z o.o. 

Jolanta Fajkowska - dziennikarka i prezenterka telewizyjna

Lesław Żurek - polski aktor filmowy, telewizyjny oraz teatralny

Mateusz Szymkowiak - dziennikarz telewizyjny, prowadzący pierwszej edycji The Voice of Poland, reporter programu Pytanie na Śniadanie

Maria Paszyńska -  polska pisarka, felietonistka, varsavianistka, prawniczka i orientalistka

Aldona Orman - aktorka filmowa i telewizyjna

 

Zobacz jak uczymy - weź udział w bezpłatnych warsztatach!

Dni Otwarte w SAN to nie tylko doskonała okazja do spotkania z Wykładowcami oraz Studentami SAN to także możliwość wzięcia udziału w warsztatach. Na dedykowanych odpowiednich stanowiskach, nasi wykładowcy opowiedzą Wam o specyfikacji intersującego Was kierunku dzięki czemu dowiecie się więcej o programach, strukturze zajęć, możliwościach praktyk i staży, a także o karierze zawodowej po ukończeniu studiów.

 

W trakcie dnia organizujemy także różnego rodzaju warsztaty, prezentacje i pokazy. Możecie wziąć udział w warsztatach praktycznych, które dadzą Wam okazję do zapoznania się z niektórymi umiejętnościami praktycznymi związanymi z Waszym wybranym obszarem studiów.  

 

 

Spotkanie z doradcą zawodowym to idealna okazja, aby uzyskać indywidualne porady i wskazówki dotyczące wyboru ścieżki kariery. Podczas dnia otwartego nasi doradcy przekażą swoją szeroką wiedzę na temat rynku pracy, trendów branżowych oraz specyfiki różnych dziedzin zawodowych. Będą oni skupieni na zapewnieniu Tobie personalizowanego i profesjonalnego podejścia, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i aspiracje. 

 

Pamiętaj, że decyzje dotyczące Twojej kariery są niezwykle ważne, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Twoimi doradcami w tym dniu będą Magdalena Foryszewska i Stanislav Pronin, specjaliści z ManpowerGroup.

 

Pomiędzy warsztatami odbywać się będą indywidualne konsultacje z uczestnikami.

 

 | godz. 15.45 aula nr 6 - Warsztat pt.: Zawody przyszłości vs. kierunki studiów

 Opis warsztatu: 

 Najlepszą metodą przewidywania przyszłości, jest jej kreowanie. Stworzyliśmy siatkę nowych zawodów z zakresu zarządzania, prawa, pedagogiki, fizjoterapii, psychologii oraz logistyki.

 Jutro zaczyna się właśnie dziś. Przewidziane interaktywne wybory zawodów przyszłości dla uczestników.

 

 | godz. 18.00 aula nr 6 - Warsztat pt.: Raport Trendów 2023 - Wynagrodzenia i rynek pracy

 Opis warsztatu:

 Przyjrzymy się perspektywie kandydatów – co wpływa na ich motywację do zmiany pracy oraz na ich decyzje o wyborze nowego pracodawcy, a także czego oczekują od organizacji. Technologia tworzy przyszłość, ale to ludzie są wyróżnikiem każdej firmy.

 Przyjdź, zapytaj, a my odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

 

Zapraszamy Was na inspirujący warsztat, który rzuci światło na życie w agencji marketingowej, odkrywając zarówno jej blaski, jak i cienie. Nasi eksperci opowiedzą Wam o różnych aspektach prawniczych, związanych z pracą w agencji marketingowej. Omówione zostaną również kwestie etyczne i zgodności z prawem, korzyści płynące z przyjaźni z prawnikiem w agencji marketingowej oraz jak może on wspomagać działania marketingowe, chroniąc prawa i interesy firmy, a także jak zapobiegać potencjalnym pułapkom prawnych, które mogą pojawić się w trakcie prowadzenia działań reklamowych.

 

Prowadzący warsztat:

 

Wioleta Sejbuk - adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w obszarze obsługi prawnej agencji reklamowych, domów mediowych, agencji Public Relations. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nowych technologii, mediów, reklamy, rozrywki oraz ochrony danych osobowych. Członkini Rady Biznesu oraz wykładowczyni na kierunku Executive MBA w Filii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie

 

Maciej Lissowski - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W branży reklamowej od 1991 roku. Pracował zarówno w agencjach niezależnych, jak i sieciowych. Wiele lat związany z grupami Publicis i WPP. Obecnie wspiera indaHash, agencję reprezentującą obszar influencer marketingu oraz mar-tech, skupiając się na realizacjach projektów i obsłudze klientów w krajach europejskich. Członek Rady Biznesu oraz wykładowca na kierunku Executive MBA w Filii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

 

 | godz. 16.00 - 19.00 sala nr 206

Kurs pierwszej pomocy to szkolenie, które ma na celu nauczenie podstawowych umiejętności udzielania pomocy medycznej w nagłych przypadkach. Kurs prowadzony będzie pod czujnym okiem naszego specjalisty Pawła Raszkowskiego, który na co dzień pracuje jako ratownik medyczny. 

 

Podczas kursu pierwszej pomocy uczestnicy mogą nauczyć się takich umiejętności jak:

  • rozpoznawanie i reagowanie na różne sytuacje awaryjne, takie jak udar, zawał serca, złamania, krwotoki czy omdlenia,
  • wykonywanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej (CPR) w przypadku zatrzymania krążenia,
  • zabezpieczanie ran i unieruchamianie złamań,
  • udzielanie pomocy osobom z objawami udaru lub zawału serca
  • odpowiednie postępowanie w przypadku zatrucia, oparzenia lub innych urazów.

 

| godz. 17.00 - 20.00  hol główny

Pokaz tworzenia instalacji świetlnej to kreatywne i interaktywne spotkanie, które ma na celu nauczyć uczestników podstawowych technik i umiejętności związanych z projektowaniem i montażem neonowych instalacji świetlnych. Taki pokaz daje możliwość eksperymentowania z światłem i tworzenia niepowtarzalnych kompozycji. Zajęcia poprowadzi wykładowca grafiki dr Krzysztof Ćwiertniewski. 

 

Na początku warsztatu uczestnicy dowiedzą się o podstawowych pojęciach związanych z oświetleniem, takich jak rodzaje źródeł światła, ich właściwości, kolorystyka, składowe światła oraz podstawowe pojęcia związane z instalacją oświetlenia. Uczestnicy nauczą się, jak projektować instalacje oświetleniowe w zależności od konkretnych potrzeb i warunków. Omówione zostaną różne techniki projektowania, takie jak rysowanie schematów, dobór odpowiednich produktów, dobór kolorów oraz umiejscowienie źródeł światła.

 

| godz. 16.00 -  20.00  patio

Warsztat makijażu będzie praktyczna sesją, prowadzoną przez naszą wykładowczynię mgr Ilonę Kurowicką-Durdę . Uczestnicy będą mieli możliwość nauczenia się i doskonalenia różnych technik makijażu, które będą mogli wykorzystać w swoim codziennym życiu lub zawodowo.

 

Na początku warsztatu uczestnicy dowiedzą się o podstawowych produktach i narzędziach używanych do makijażu, takich jak podkład, korektor, puder, cienie do powiek, tusz do rzęs, konturówka, pomadka itp. Będą mieli okazję zrozumieć różnice między różnymi rodzajami produktów i jak je stosować. Nauczą się o kolorach i jak odpowiednio dobierać je do różnych typów skóry, kształtów twarzy i oczu. Dowiedzą się również o technikach korekcyjnych, które pomogą wyrównać dysproporcje i podkreślić atuty. Warsztat skupi się także na różnych rodzajach makijażu, w tym na codziennym, który podkreśla naturalne piękno i subtelnie poprawia wygląd, oraz na makijażu wieczorowym, który jest bardziej wyrazisty i efektowny.

 

| godz. 16.00 - 20.00  sala C206

Podczas sesji posterowej nasi dyplomanci zaprezentują swoje prace na plakatach. Uczestnicy będą mogli poznać różnorodne tematy badań prowadzonych przez studentów, dowiedzieć się więcej o nowych koncepcjach teoretycznych i metodach badawczych, a także nawiązać kontakty z innymi pasjonatami psychologii. 

 

Plakaty na sesji posterowej zwykle zawierają informacje na temat celu badania, metody, wyników oraz wniosków. Często wykorzystuje się również grafiki, tabele i wykresy, aby lepiej przedstawić zebrane dane. Dyplomanci prezentować również będą istotne aspekty swojej pracy, takie jak teoretyczne podstawy, zastosowane narzędzia badawcze, próbki lub zdjęcia.

 

|16.00- 20.00  hol główny

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, jaki zawód idealnie pasuje do Twoich zainteresowań, pasji i umiejętności? Jeśli tak, to nasz warsztat jest dla Ciebie! Zapraszamy Cię na niezwykłe doświadczenie, które pomoże Ci odkryć swoje predyspozycje zawodowe. 

 

Podczas warsztatu będziesz mieć okazję wziąć udział w testach i ćwiczeniach, które pomogą Ci zgłębić Twoje zainteresowania, silne strony i preferencje zawodowe. Dowiesz się, jakie umiejętności i cechy są kluczowe w różnych dziedzinach zawodowych. 

 

Podczas spotkania z dr Aleksandrą Gradowską, wykładowczynią na kierunku Psychologia:  

  • Przeanalizujesz Twoje zainteresowania: Odkryjesz, co naprawdę Cię fascynuje i czym chciałbyś/łabyś się zajmować w swojej przyszłej pracy. 
  • Zbadasz Twoje umiejętności: Dowiesz się, jakie masz silne strony i jakie umiejętności mogą Cię wyróżnić na rynku pracy. 
  • Porozmawiasz o pasjach: Dowiesz się, jak połączyć swoje pasje i zainteresowania z wyborem zawodu, który Cię satysfakcjonuje. 
  • Poznasz różne dziedziny i zawody, abyś mógł/a znaleźć tę, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. 

 

Pamiętaj, że Twoja przyszłość zawodowa jest w Twoich rękach. Przyjdź i odkryj, jakie możliwości czekają na Ciebie w fascynującym świecie pracy. 

 

| godz. 16.00 - 20.00 sala 204

Taki warsztat z własnoręcznie wykonywanych kosmetyków  to nie lada gratka dla miłośników DIY, czyli wszystkich tych, którzy lubią tworzyć różne rzeczy własnoręcznie. Warsztat rozpoczniemy od krótkiej prezentacji teoretycznej na temat składników używanych w kremach, ich właściwości i korzyści dla skóry.

 

Omówione zostaną techniki emulgowania, konserwacji i aromatyzacji kremów. Wyjaśnimy również znaczenie higieny i czystości podczas procesu produkcji. Następnie krok po kroku, pokażemy Wam, jak  samodzielnie przygotować swój kremu. Zapewnimy Wam wszystkie potrzebne składniki, narzędzia i wsparcie. Warsztat poprowadzi dr Aneta Kondrzycka-Dąda.

 

| godz. 16.00 - 20.00 sala 312

Zapraszamy na spotkanie z naszymi Absolwentami.  Będzie to doskonała okazja do przedstawienia Wam korzyści i możliwości jakie daje nasza Uczelnia oraz do wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów. Ponadto dowiecie się jak wyglądają zajęcia na poszczególnych kierunkach a także jak przygotować się do egzaminu dyplomowego.

 

| godz. 16.00 - 20.00 hol główny 

Specjalnie dla Was podczas Wielkich Dni Otwartych zebraliśmy wszystkie kierunki w jednym miejscu. Będzie to idealna okazja do porozmawiania ze studentami oraz wykładowcami naszych kierunków. Poznania bliżej oferty edukacyjnej oraz tego co czeka Cię po wstąpieniu do naszej Uczelni. Stanowiska będą otwarte przez cały czas trwania Wielkich Dni Otwartych i dostępne dla każdego. Taka możliwość jest dla Was szansą do odnalezienia wymarzonego kierunku oraz nawiązania kontaktów przydatnych w przyszłej karierze edukacyjnej. 

| godz. 16.00 - 20.00 sala 210

Mamy dla Was nie lada gratkę! Studenci i dyplomanci kierunków Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej oraz Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, zapraszają na projekcję swoich filmów dyplomowych. Podczas pokazu, studenci będą mieli okazję podzielić się z Wami swoimi inspiracjami, przekazami, technikami filmowymi i innymi aspektami swojej pracy. Po obejrzeniu filmów, będziecie mogli zadawać twórcom pytania dotyczące ich filmów, doświadczeń oraz procesu twórczego.

 

| godz. 16.30 sala 225

 

PATRONAT