« wróć...Ferie! Zima z Mocą, rozwijaj talenty z SAN!

Zima z Mocą, rozwijaj talenty z SAN!

Ferie zimowe nie zawsze muszą być nudne!

 

Przygotowaliśmy dla Was jak co roku serię warsztatów, które mają na celu:

  • inspirować,
  • motywować
  • pomagać każdemu odkryć swój ukryty potencjał.

Nasze warsztaty są dostępne dla wszystkich, bez względu na wiek, poziom doświadczenia czy zainteresowania.

 

Czekają na Was aktywne ferie! I to wszystko ON-LINE na platformie TEAMS, bez wychodzenia z domu!

Zabawa, kreatywność i nauka idą tu w parze, więc do dzieła!

Widzimy się na warsztatach z SAN!  

 

Zapisz się już dziś na warsztaty, które Cię interesują! 

Zobacz co czeka Cię od 22- 26 stycznia!

Odkryj fascynujący świat kolorów w warsztatach "Kolor i jego kontrasty" prowadzonych przez

dr. Krzysztofa Ćwiertniewskiego!

 

Nie czekaj! Dołącz do naszych warsztatów online, aby poznać tajniki kolorystyki w inspirujący i praktyczny sposób. Zapisz się już dziś i odkryj, jak kolor może być kluczem do wyrazistych kompozycji, głębszego zrozumienia sztuki oraz jak ważny jest w życiu codziennym. 

 

 22 stycznia godzina 18:00

 

Zapisy na warsztat trwają do 21 stycznia 2024r. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z rejestracją!

LINK DO ZAPISÓW 

Zapraszamy na warsztat "Prosty język - jak mówić, by słuchacza nie znudzić" prowadzony przez redaktora Pawła Malinowskiego!

 

Podczas tego spotkania uczestnicy odkryją techniki skutecznej komunikacji, które pozwalają klarownie przekazywać myśli bez zbędnego skomplikowania. Zajęcia skupią się na prostocie języka, angażujących sposobach prezentacji oraz na unikaniu znużenia słuchaczy. Dołącz do nas, aby nauczyć się sztuki przekazywania treści w sposób interesujący i zrozumiały dla każdego! 

 

23 stycznia godzina 15:00

 

Rejestracja otwarta do 22 stycznia 2024r. Ilość miejsc ograniczona, więc nie zwlekajcie! 

LINK DO ZAPISÓW 

"Piękno, naturalność, kosmetyka" to warsztat prowadzony przez eksperta w dziedzinie urody, dr Anetę Kondrzycką-Dądę!

 

Podczas tego spotkania będziecie mieli okazję zgłębić tajniki naturalnej pielęgnacji i sposobów podkreślania swojego piękna w sposób zdrowy dla skóry i środowiska. Dr Kondrzycka-Dąda podzieli się praktyczną wiedzą na temat korzystania z naturalnych składników oraz prostych, efektywnych metod dbania o urodę.  

 

24 stycznia godzina 17:00

 

Chcesz zaakcentować swoje piękno w harmonii z naturą? Rejestracja trwa do 23 stycznia, liczba miejsc jest ograniczona, więc zapisz się już teraz!

LINK DO ZAPISÓW 

Dołącz do warsztatu "Mów tak, żeby słuchali, pokaż się tak, żeby zauważyli!" prowadzonego przez dziennikarkę radia ESKA - Kasię Węsierską!

 

Ten unikalny trening autoprezentacji pomoże Ci opanować sztukę przyciągania uwagi zarówno w świecie online, jak i podczas wystąpień publicznych. Przekonaj się, jak budować przekonującą obecność w mediach społecznościowych i zaskakiwać publiczność efektownymi wystąpieniami.  

 

25 stycznia godzina 18:00

 

Zapisz się, aby odkryć tajemnice skutecznej autoprezentacji od profesjonalistki, która wie, jak być zauważanym i słuchanym! Zapisy trwają do 24 stycznia, nie zwlekaj miejsca szybko znikają!

LINK DO ZAPISÓW 

Dołącz do warsztatu "Strategie inwestycyjne dla początkujących inwestorów" prowadzonego przez eksperta - dr. Adriana Markiewicza!

 

Pragniesz zacząć swoją przygodę na rynku finansowym, ale brakuje Ci pewności lub konkretnych strategii? To miejsce dla Ciebie! Dr. Markiewicz podzieli się wiedzą skutecznych strategii, które pomogą Ci zacząć inwestowanie w sposób pewny i przemyślany. Nie przegap okazji zdobycia umiejętności potrzebnych, by osiągnąć sukces jako inwestor.

 

 

26 stycznia godzina 10:00

 

 

Zapisy trwają do 25 stycznia, ilość miejsc ograniczona- dołącz do nas i otwórz swoje drzwi do świata inwestycji!

LINK DO ZAPISÓW

Zobacz co czeka Cię od 29 stycznia- 2 lutego

Podczas „Szkolenia savoir-vivre” z mgr. Piotrem Kinasem będziesz miał(a) okazję zgłębić zasady etykiety, które nie tylko pomogą Ci zyskać pewność siebie, ale także zbudują Twój wizerunek jako osoby eleganckiej i kompetentnej w każdym środowisku.

 

Naucz się sztuki elegancji, komunikacji i właściwego zachowania w różnorodnych sytuacjach życiowych. Pamiętaj, że etykieta to nie tylko element sztuki, ale również klucz do sukcesu i dobrego wrażenia na innych.

 

 

29 stycznia godzina 15:00

 

 

Rejestracja otwarta do 28 stycznia. Ilość miejsc ograniczona, więc nie zwlekajcie!

LINK DO ZAPISÓW

Gotowy na przekroczenie granic własnych możliwości? Dołącz do warsztatu „Automotywacja” z dr Anną Jadachowską-Dziębor, który pomoże Ci przełamać rutynę, odkryć tajniki motywacji oraz skutecznie dążyć do wyznaczonych celów!

 

Szkolenie w kierunku osobistego doskonalenia pomoże Ci odblokować Twój wewnętrzny potencjał oraz da Ci narzędzia do sukcesu osobistego.

 

 

30 stycznia godzina 09:00

 

 

Zapraszamy do wspólnej podróży w stronę sukcesu i spełnienia! Zapisy trwają do 29 stycznia!

LINK DO ZAPISÓW

Podczas spotkania „Razem czy osobno? Czyli sztuka pracy w zespole" z dr. Justyną Trippner-Hrabi poznasz narzędzia motywacyjne przydatne dla Ciebie i Twojego zespołu, otrzymasz wskazówki dotyczące wyznaczania i realizacji celów oraz dowiesz się, jak utrzymać wysoki poziom motywacji i efektywności w pracy grupowej.

 

 

31 stycznia godzina 12:00

 

 

Zapisz się i odkryj klucz do sukcesu w pracy zespołowej! Rejestracja trwa do 30 stycznia- miejsca ograniczone!

LINK DO ZAPISÓW

Dołącz do warsztatu „Zarządzanie zespołem w sytuacji kryzysowej" prowadzonego przez eksperta w dziedzinie zarządzania w warunkach wyjątkowo wymagających - mgr. Dariusza Nowaka.

 

Podczas spotkania Mgr.  Dariusz Nowak podzieli się swoją wiedzą na temat skutecznych strategii zarządzania w kryzysowych sytuacjach biznesowych, radzenia sobie ze stresem i niepewnością w pracy zespołowej, tworzenia efektywnych planów działania w warunkach wyjątkowych.

 

 

01 lutego o godzinie 15:00

 

 

Dołącz, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia eksperta w zarządzaniu w warunkach trudnych! Rejestracja trwa do 31 stycznia, liczba miejsc ograniczona!

LINK DO ZAPISÓW

Zapraszamy na warsztat „CANVA - tworzenie grafik i CV" prowadzony przez mgr. Dorotę Maroń!

 

Podczas warsztatu opanujesz narzędzie CANVA, zdobywając umiejętności tworzenia grafik i CV na wysokim poziomie, poznasz zasady projektowania wizualnego i sposoby wyróżnienia się przy pomocy własnych projektów oraz rozwiniesz swój potencjał w tworzeniu graficznych komunikatów.

 

02 luty godzina 17:30

 

 

Zapisz się, aby odkryć swoje zdolności w kreowaniu grafiki i zwiększyć atrakcyjność Twoich projektów! Rejestracja trwa do 01 lutego- liczba miejsc ograniczona!

LINK DO ZAPISÓW