« wróć...30 lat Społecznej Akademii Nauk!

Gala jubileuszowa

24 kwietnia, w Społecznej Akademii Nauk odbyła się uroczystą gala z okazji 30-lecia uczelni.Zaproszeni goście mogli cieszyć się bogatym programem obejmującym przemówienia, wręczenia nagród, a także wyjątkowe występy artystyczne. 

 

Gala rozpoczęła się od wprowadzenia orszaku profesorskiego i sztandaru uczelni. Uroczystość prowadził dr Łukasz Prysiński, prof. SAN, który serdecznie powitał zgromadzonych gości. Następnie głos zabrał Rektor Społecznej Akademii Nauk, dr hab. Roman Patora, prof. SANpodkreślając znaczenie 30 lat pracy, rozwoju i wkładu uczelni w edukację i naukę w Polsce. 

 

W trakcie gali został przedstawiony także najnowszy kierunek uczelni - kierunek lekarski, który jest odpowiedzią na rosnące potrzeby sektora zdrowia. Wyróżniono również zwycięzców konkursu „Młody Medyk” oraz wręczono nagrody jubileuszowe zasłużonym pracownikom. 

Kulminacyjnym punktem była porywająca prezentacja zaproszonego gościa, tenora Dariusza Stachury, którego występ uświetnił to ważne dla Uczelni wydarzenie. Po zakończeniu oficjalnej części uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek, gdzie mieli okazję do dalszych rozmów i świętowania tego wyjątkowego jubileuszu. 

 

Społeczna Akademia Nauk, z dumą kontynuując swoją misję edukacyjną, patrzy optymistycznie w przyszłość, dążąc do kształcenia kolejnych pokoleń na wysokim poziomie.