« wróć...Bezpłatne Warsztaty: "Sztuczna Inteligencja (AI) - rewolucja na miarę wynalezienia Internetu?"

Sztuczna inteligencja (AI) to technologia, która w ostatnich latach przechodzi dynamiczny rozwój, zmieniając nasze codzienne życie oraz sposób funkcjonowania wielu branż. Od zaawansowanych modeli językowych po narzędzia do automatyzacji procesów biznesowych, AI oferuje niezliczone możliwości, które mogą znacząco usprawnić działanie firm oraz przynieść nowe, innowacyjne rozwiązania.

Podczas warsztatów dowiesz się, jak praktycznie wykorzystać te narzędzia, aby osiągnąć sukces w swojej działalności zawodowej i osobistej.

Warsztaty skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tematyką sztucznej inteligencji - zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, jak i tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, studentem, specjalistą ds. marketingu, czy pasjonatem nowych technologii, warsztaty dostarczą Ci praktycznej wiedzy i inspiracji do działania.

Data: 26 czerwca

Miejsce: ON-LINE (spotkanie na MS Teams)

Na warsztaty obowiązują zapisy!

Zapisz się!

Prowadzący warsztat- Marcin Kwintkiewicz

Marcin Kwintkiewicz,  specjalista w dziedzinie komunikacji biznesowej i marketingu z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Marcin przez dekadę pracował jako dziennikarz "Gazety Wyborczej", kolejne 10 lat odpowiadał za komunikację w instytucjach publicznych, takich jak Urząd Miasta Łodzi, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Prowadzi również zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim i Społecznej Akademii Nauk- uczy studentów budowania marki, komunikacji kryzysowej, PR oraz współczesnych mediów.

Marcin jest również założycielem firmy Kwintesencja, która wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w prowadzeniu efektywnej komunikacji i budowaniu silnej obecności w Internecie. Jego doświadczenie obejmuje zarządzanie stronami społecznościowymi od założenia aż do osiągnięcia 65 tysięcy fanów oraz tworzenie treści o milionowych zasięgach, wszystko organicznie, bez płatnych kampanii.

Plan warsztatów

1. Wprowadzenie do AI - jak korzystać z modeli językowych i czym się różnią?
  2. ChatGPT - różnice między kontem bezpłatnym i płatnym.
  3. ChatGPT 4.0 - za co płacimy? Jak skonfigurować interfejs chatu? - część warsztatowa.
  4. ChatGPTs - czym są asystenci AI i jak ich skonfigurować?
  5. Alternatywy dla ChatGPT4 - płatne i bezpłatne: Gemini, Copilot, Perplexity.
  6. Formuła na pisanie skutecznych promptów/poleceń.
  7. Zastosowania generatywnego AI w marketingu - copywriting, strategia, reklamy, skrypty, analiza dokumentów.
  8. Przydatne wtyczki: Merlin AI, AIPRM, Deepl, Prompt Book AI.
  9. Alternatywne narzędzia do generowania treści: Writesonic, Copy, Rytr, Jasper.
  10. Pisanie pod SEO - Copymate i NeuronWriter.
  11. AI w smartfonie - jakie aplikacje warto mieć pod ręką.