« wróć...Certyfikowane szkolenie online "Rozpowszechnienie depresji i innych zaburzeń nastroju u dzieci i młodzieży"

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie studentów do udziału w szkoleniu online na temat depresji, które poprowadzi dr Łukasz Prysiński, prof. SAN. Głównym organizatorem Otwartego Certyfikowanego Szkolenia Online pod nazwą "Rozpowszechnienie Depresji i Innych Zaburzeń Nastroju u Dzieci i Młodzieży" jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie, Partner Społecznej Akademii Nauk.

 

 

Szkolenie zostało zaplanowane na 13 grudnia o godzinie 16:00. To nie pierwsza taka inicjatywa, którą nasza Uczelnia realizuje z  podstawówką w Zelowie. W szkoleniu mogą wziąć udział studenci SAN, zwłaszcza ci studiujący pedagogikę i specjalności pokrewne.

 

 

Szkolenie poprowadzi dr Łukasz Prysiński, prof. SAN – psycholog, menedżer, dyrektor MBA SAN. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytutu Psychologii Stosowanej SAN w Łodzi. Posiada bogate doświadczenie zarządcze jako dyrektor MBA, menedżer Clark University w Polsce, dyrektor biura związku pracodawców oraz członek rad nadzorczych. Jest również autorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu analizy finansowej. Specjalizuje się także w psychologii klinicznej, zdrowia oraz sporcie, działając jako publicysta, mówca i psycholog. Ponadto, jest psychologiem w Klinice Psychiatrycznej i Terapii Uzależnień Wolmed.

 

 
 Zapisy przyjmowane są pod adresem: sp2zelow@zelow.pl