« wróć...Dni otwarte w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie | 22.09.2021

Zastanawiasz się, jak wygląda proces rekrutacji i jakie zasady obowiązują przy zapisie na studia w SAN? Do kiedy należy się zarejestrować, a kiedy dostarczyć dokumenty? Jakie opłaty związane są z rozpoczęciem studiów?

Na te pytania oraz inne wątpliwości związane z procedurą rekrutacyjną do Społecznej Akademii Nauk odpowiedzą nasi pracownicy z działu Rekrutacji i Promocji SAN podczas Dni otwartych w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

W trakcie Dnia otwartego:

• zapoznasz się z ofertą studiów I i II stopnia, jednolitych magisterskich oraz studiów online
  • dowiesz się o zasadach rekrutacji i procedurze rekrutacyjnej
  • poznasz wysokość opłat kwalifikacyjnych i opłat za studia
  • skorzystasz z pakietu zniżek i promocji przy zapisie na studia [niespodzianka]
  • spotkasz się z opiekunami kierunków oraz zadasz pytania związane z rekrutacją na studia

Dni otwarte to świetna okazja do odwiedzenia murów uczelni, zapoznania się z ofertą studiów oraz zadania nurtujących się pytań przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego.

Wydarzenie odbędzie się w środę 22 września o godz. 15:00 w Auli 6 Społecznej Akademii Nauk przy ul. Łuckiej 11.

[NIESPODZIANKA]

Nowi kandydaci* na studia, uczestniczący w Dniu Otwartym w Warszawie w dniu 22 września 2021 roku, zwolnieni są z opłaty wpisowej w wysokości 400 zł (0 zł wpisowego) oraz otrzymują do 3-mies. studiów GRATIS! Możesz zaoszczędzić nawet do 2100 zł!

Umorzeniu podlega czesne:

• w przypadku studiów licencjackich, inżynierskich i jednolitych magisterskich: raty płatne do 25 marca 2022 r, do 25 marca 2023 r. i do 25 marca 2024 r.
  • w przypadku studiów magisterskich: raty płatne do 25 marca 2022 r., do 25 marca 2023 r.

Co trzeba zrobić?
  • zapisz się i weź udział w dniu otwartym
  • wypełnij formularz rekrutacyjny (dostępny na miejscu u pracowników działu rekrutacji)
  • złóż wymagane dokumenty do 29 września br. (7 dni od wypełnienia formularza)
  • ciesz się nawet 3 miesiącami studiów GRATIS

Promocja nie łączy się z innymi promocjami, jak: Grant rekrutacyjny, promocja dla maturzystów, promocja dla Absolwentów.

*Nowy Kandydat - osoba zapisująca się po raz pierwszy w dniu obowiązywania danej promocji na studia I i II stopnia lub jednolite magisterskie w roku akademickim 2021/2022 w Uczelni; dotyczy obywateli Unii Europejskiej oraz obywateli państw spoza UE.

Rejestracja 22 września 2021