« wróć...Filologia angielska w SAN z memoQ - Program Akademicki dostępny dla studentów!

Filologia angielska w SAN z memoQ - Program Akademicki dostępny dla studentów!

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia nawiązała partnerskie relacje z memoQ, wiodącym światowym środowiskiem tłumaczeniowym, używanym przez dziesiątki tysięcy specjalistów językowych na całym świecie. Dzięki Programowi Akademickiemu memoQ, studenci mają bezpłatny dostęp do najnowocześniejszej technologii tłumaczeniowej.

 

Program Akademicki memoQ ma na celu zapewnienie uczelniom oraz studentom dostępu do zaawansowanego narzędzia tłumaczeniowego, umożliwiając im poszerzenie umiejętności oraz efektywne wykonywanie zadań związanych z tłumaczeniami.

 

Dodatkowo, dla studentów i absolwentów zainteresowanych kontynuacją korzystania z memoQ po zakończeniu studiów, dostępny jest Program Zniżek Studenckich, który umożliwia nabycie programu memoQ po preferencyjnych cenach.

Zachęcamy studentów Filologii angielskiej z Łodzi do skorzystania z programu, który może znacząco wspomóc w rozwoju umiejętności tłumaczeniowych oraz otworzyć nowe możliwości zawodowe. Więcej informacji na temat Programu Akademickiego memoQ oraz korzyści płynących z jego wykorzystania dostępne są na  LINK.