« wróć...Graduacja w Filii SAN w Warszawie!

Z dumą ogłaszamy zakończenie roku akademickiego 2022/2023 w Społecznej Akademii Nauk!

 

Podczas uroczystej Graduacji ponad 50 utalentowanych studentów świętowało zakończenie swojej edukacyjnej podróży. To wyjątkowe wydarzenie przyniosło nie tylko radość, ale także wzruszenie i niezapomniane chwile.

 

Wśród absolwentów znaleźli się niezwykli studenci, którzy wyróżnili się nie tylko wysokimi osiągnięciami akademickimi, ale również zaangażowaniem społecznym. Niektórzy z nich zostali uhonorowani wyróżnieniami za szczególne osiągnięcia podczas studiów.

 

Atmosfera podczas ceremonii była niesamowita. Rodziny, przyjaciele i wykładowcy zgromadzeni na wydarzeniu dzielili się uściskami, gratulacjami i wzruszeniem z powodu kolejnego pokolenia absolwentów, gotowych podjąć wyzwania świata. Wykładowcy wyrazili swoje podziękowania wszystkim absolwentom za ich wysiłek, poświęcenie i pasję w trakcie nauki.

 

Ceremonia zakończyła się tradycyjnym rzuceniem biretów w powietrze, symbolizując nie tylko zakończenie pewnego etapu, ale także początek nowego rozdziału w życiu absolwentów.

 

Społeczna Akademia Nauk jest pełna nadziei, że ci utalentowani młodzi ludzie przyczynią się do postępu społecznego i naukowego, niosąc ze sobą wartości zdobyte podczas studiów.

 

Gratulujemy wszystkim absolwentom i życzymy im owocnej drogi w przyszłość!