« wróć...I Międzynarodowe Warsztaty Naukowo-Dydaktyczne "Współczesne pole walki- sytuacja geopolityczna"

O wydarzeniu

Warsztaty Naukowo-Dydaktyczne „WSPÓŁCZESNE POLE WALKI – SYTUACJA GEOPOLITYCZNA” to doskonała okazja do zgłębienia wiedzy na temat współczesnych konfliktów zbrojnych oraz globalnej sytuacji geopolitycznej.

Celem warsztatów jest szczegółowa analiza współczesnego pola walki, omówienie taktyk działania poszczególnych jednostek wojskowych oraz działań logistycznych. Uczestnicy będą mieli również okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat aktualnej sytuacji geopolitycznej świata, co pozwoli na lepsze zrozumienie dynamicznie zmieniających się warunków międzynarodowych.

Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń między specjalistami z różnych dziedzin oraz studentami zainteresowanymi tematyką wojskowości i geopolityki.

Warsztaty skierowane są do studentów, pracowników akademickich, specjalistów z dziedziny wojskowości oraz wszystkich zainteresowanych tematyką geopolityki.

Do zobaczenia!