« wróć...I Ogólnopolski Konkurs dla studentów psychologii, prawa, resocjalizacji, pedagogiki oraz kryminologii

Zapraszamy do udziału I Ogólnopolski Konkurs na krótkie filmy dotyczące zalet procesu resocjalizacji. Konkurs jest organizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska Pro Civium, wspierany przez Great Ideas, Społeczną Akademię Nauk i Uniwersytet Zielonogórski, oraz honorowy patronat Stowarzyszenia "Nigdy Więcej".

Zadanie konkursowe: Przygotuj krótki film na TikTok odpowiadając na pytanie: "Dlaczego należy wspierać skazanych?" Wskazuj zalety readaptacji i resocjalizacji.

Termin zgłoszeń: 1 grudnia 2023 – 10 stycznia 2024

Adres zgłoszeń: dyrektoredukacja@stopstygmatyzacji.pl

Dołącz do naszej inicjatywy, podziel się swoim spojrzeniem na proces resocjalizacji i zmieniajmy razem społeczeństwo poprzez wsparcie dla osób pozbawionych wolności!