« wróć...Konferencja Interdyscyplinarna EIASM we współpracy z SAN

Z wielką radością pragniemy Was zaprosić na międzynarodową konferencję "Intangibles, Intellectual Capital, and Sustainability: Reporting, Governance, and Value Creation".   

 

Po latach starań naszej Prorektor ds. międzynarodowych - dr Justyny Fijałkowskiej, prof. Społecznej Akademii Nauk, zostaliśmy partnerem tego wyjątkowego wydarzenia. Głównym organizatorem jest renomowana organizacja EIASM - European Institute of Advanced Studies in Management z siedzibą w Brukseli. 

 

Konferencja to wyjątkowe spotkanie, które corocznie odbywa się w różnych krajach, we współpracy z czołowymi uczelniami europejskimi. W Polsce ostatni raz miała miejsce, aż 12 lat temu. Jest to okazja do dumy, że teraz to my jesteśmy częścią tego ważnego przedsięwzięcia. 

 

Całość odbędzie się 21-22 września na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Tematyka konferencji skupiać będzie się na zarządzaniu, a szczególnie na zasobach niematerialnych, kapitale intelektualnym i zrównoważonym rozwoju. To wyjątkowa okazja, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem w obszarze, który staje się coraz istotniejszy w biznesie i zarządzaniu. Jednak to nie wszystko. 

 

Sama koncepcja "tworzenia wartości" zostanie rozszerzona o perspektywę średnio- i długoterminową oraz o wartości niematerialne i intelektualne (IC). To wyzwanie nie tylko dla naukowców, ale także dla praktyków biznesu i korporacyjnych liderów. 

 

Konferencja ta stanowi doskonałą okazję do wymiany poglądów, prezentacji najnowszych badań i analizy najnowszych trendów w dziedzinie zarządzania.  

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyką do udziału w tym ważnym wydarzeniu. 

 

 

Do zobaczenia!