« wróć...Konferencja Naukowa z okazji 20-lecia Kliniki WOLMED!

Zapraszamy Studentów Społecznej Akademii Nauk do udziału w XIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Problemy człowieka z początku XXI wieku. Zagrożenie uzależnieniami, stresem i depresją”.

W szczególności zapraszamy świeżo upieczonych studentów kierunku lekarskiego, ale i pokrewnych. Temat uzależnień, stresu czy depresji staje się niestety coraz powszechniejszy, dlatego założyciele kliniki WOLMED postanowili zgłębić ten temat organizując 3 listopada konferencję naukową, której partnerem jest Społeczna Akademia Nauk.

Program konferencji obejmuje trzy godzinne panele:

Prof. dr hab. N. med. Dominika Dudek

„Depresja i lęk – różnice płci”

Prof. dr hab. N. med. Wojciech Gruszczyński

„Mikrobiologia w psychiatrii problemem badawczym XXI w.”

Prof. dr hab. N. med. Piotr Gałecki

„Leczenie depresji w okresie okołoporodowym”

Konferencja rozpocznie się o godz. 15:00 w Centrum Agroturystyki „Sokół” Korablew 36 (gmina Rusiec).

Zapisy studentów przyjmowane są do dnia 2.11.2023 r. pod adresem kzywicka@san.edu.pl

Klinika WOLMED powstała w 2003 roku jako jeden z pierwszych prywatnych szpitali psychiatrycznych i leczenia uzależnień w Polsce. Jej twórcami jest małżeństwo lekarzy: dr n. med. Sławomira Wolniaka oraz lek. Med. Joanne Wysogląd-Wolniak. Klinika WOLMED jest wieloletnim Partnerem Społecznej Akademii Nauk.