« wróć...Konferencja (Nie)pełnosprawni na rynku pracy

Zapraszamy do udziału w X Konferencji „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy”.

 

Organizatorami tego wydarzenia są Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundacja Łódź Akademicka oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ta wyjątkowa konferencja ma na celu umożliwienie osobom z niepełnosprawnościami bezpośredniego spotkania z pracodawcami oraz dostępu do działań, które zwiększą ich szansę na znalezienie właściwej pracy, praktyki lub stażu. Ponadto, chcemy promować firmy, które tworzą nowe miejsca pracy i produkty związane z niepełnosprawnością, rehabilitacją oraz opieką zdrowotną.

 

Konferencja to doskonała okazja do szerokiej dyskusji nad problemami osób z niepełnosprawnościami, ze szczególnym uwzględnieniem rynku pracy. Przez te dziesięć edycji staliśmy się ważnym forum dla wymiany doświadczeń i rozwiązań. Ponadto, jest to okazja do wysłuchania inspirujących historii sukcesu osób, które swoją niepełnosprawność zamieniły w motywację i siłę charakteru.

 

Data: 08 listopada 2023 roku

Miejsce: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
                  ul. ks. bp. Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

 

Konferencję poprowadzą: Anna Płoszyńska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, II Wicemiss Świata na Wózku 2022 oraz Monika Mazur – Fundacja Aktywnej Rehabilitacji.

 

Wstęp bezpłatny.

 

Zapisz się już dziś:

   Rejestracja