« wróć...Konferencja "Rachunkowość i podatki w działalności gospodarczej"

Społeczna Akademia Nauk w Ostrowie Wielkopolskim oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim zapraszają wszystkich zainteresowanych na bezpłatną konferencję, która odbędzie się 26 stycznia 2024 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Społecznej Akademii Nauk, ul. Wrocławska 93a.

 

Konferencja skupi się na istotnych aspektach rachunkowości i podatków w kontekście prowadzenia działalności gospodarczej. Eksperci przedstawią praktyczne zagadnienia, dzięki którym uczestnicy zdobędą cenne informacje oraz umiejętności przydatne w bieżącej pracy zawodowej. Dla uczestników będzie to doskonała okazja do zdobycia praktycznych umiejętności, wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów w środowisku biznesowym.

 

Konferencja ma na celu dostarczenie uczestnikom aktualnych informacji dotyczących zmian w przepisach podatkowych, aspektów rachunkowości oraz istotnych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Prezentowane tematy będą miały praktyczne zastosowanie, a prowadzący to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach.

Aby wziąć udział w konferencji, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24 stycznia 2024 roku. W tym celu należy wysłać wiadomość na adres e-mail: ostrow@skwp.poznan.pl 

 

Zapraszamy do uczestnictwa i rozwijania swojej wiedzy w obszarze rachunkowości i podatków!