« wróć...Kurs Lingua z języka polskiego

Kurs Lingua z języka polskiego

Szanowni Studenci!

Cieszymy się bardzo, że tak wielu Studentów z innych krajów wybiera naszą Uczelnię jako miejsce, w którym chcieliby się rozwijać. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy. Zdajemy sobie sprawę jednocześnie, że studiowanie w obcym języku może być trudne. Z tego powodu, żeby ułatwić naszym zagranicznym Studentom naukę w murach naszej Uczelni i pomóc im podnieść poziom kompetencji z języka polskiego, uruchomiliśmy kurs Lingua, gdzie studenci samodzielnie mogą pracować nad językiem polskim.

Kurs ma 15 modułów. Dostęp do kursu będzie otwarty do 30.03. Zachęcamy wszystkich naszych zagranicznych Studentów do skorzystania z oferty przygotowanej specjalnie dla Państwa. Podniesienie Waszych kompetencji językowych jest bardzo istotnym elementem naszej szerokiej współpracy. Państwa, jako Studentów oraz nas- wszystkich Pracowników Uczelni.

Kurs znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem: https://lingua.san.edu.pl/course/view.php?id=86