« wróć...LETNIA SZKOŁA SAN | Personal Branding - biznesowe korzyści z budowania marki własnej

Tematem warsztatu jest personal branding i jego praktyczne zastosowanie w biznesie. Uczestnicy dowiedzą się, dlaczego tak ważny jest wizerunek i pierwsze wrażenie w sytuacjach zawodowych (podczas prezentacji, spotkań i negocjacji) oraz jak wykorzystać je w praktyce. Jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i jak efektywnie zarządzać zespołem z wykorzystaniem narzędzi z obszaru personal brandingu.

Warsztat poprowadzi: Agnieszka Nowakowska

Wykładowca Public Relations, Komunikowania w biznesie, Komunikacji interpersonalnej i Zintegrowanej Komunikacji marketingowej. Praktyk. Manager PR i komunikacji z 17-letnim doświadczeniem. Prowadziła projekty dla ponad 60 marek – z zakresu komunikacji korporacyjnej, CSR oraz PR produktowego. Absolwentka Dziennikarstwa na WDiNP Uniwersytetu Warszawskiego [Marketing Medialny i Public Relations] oraz studiów doktoranckich na WDiNP Uniwersytetu Warszawskiego.

Rejestracja - Personal Branding - biznesowe korzyści z budowania marki własnej | Szkoła Letnia SAN 2021