« wróć...Letniej Szkoły SAN | Beauty Day - warsztaty z makijażu i pielęgnacji skóry

Makijaż najczęściej kojarzy nam się z nakładaniem kosmetyków na twarz, aby lepiej wyglądać i zamaskować drobne niedoskonałości. Jednak jego zastosowanie zmieniało się na przełomie wieków dostosowując się do obowiązujących kanonów piękna w danym okresie. Już w starożytnym Egipcie kobiety malowały twarz barwnikiem, używały pudru, różu i szminki. Natomiast w starożytnej Grecji aktorzy grający w sztukach teatralnych poprawiali swoje rysy twarzy, aby lepiej prezentować się na scenie.

Dzisiaj makijaż może mieć nawet znaczenie psychologiczne. Dla wielu kobiet jest to sposób na podwyższenie samooceny związanej z poczuciem swojej atrakcyjności. Powinniśmy jednak pamiętać, że brak makijażu nie wpływa na wartość kobiety, a uzupełnia wizerunek oraz pozwala uwydatnić nasze atuty.

 

Jeżeli interesują Was aktualne trendy w makijażu i pielęgnacji skóry zapraszamy na najbliższe spotkanie 29 lipca 2021 na godzinę 16.00 na warsztaty. Wydarzenie odbędzie się w budynku uczelni przy ulicy Łuckiej 11 w Warszawie. 

 

Prosimy o dokonanie zapisu na wydarzenie przez poniższe formularze. 

Beauty Day - warsztaty z makijażu i pielęgnacji skóry 29.07.2021 godz. 16.00
Beauty Day - warsztaty z makijażu i pielęgnacji skóry 09.08.2021 godz. 16.00
Beauty Day - warsztaty z makijażu i pielęgnacji skóry 26.08.2021 godz. 16.00