« wróć...Medycyna Grabieniec sp. z o.o. dołączyła do grona Partnerów Społecznej Akademii Nauk!

Nowy Partner Społecznej Akademii Nauk: Medycyna Grabieniec sp. z o.o. w Łodzi

Dzięki współpracy, studenci SAN będą mogli odbywać praktyki w Medycyna Grabieniec na kierunkach lekarskich, fizjoterapii, administracji oraz zarządzania.

Korzyści z tej współpracy są dwustronne. Poza możliwościami rozwoju naukowego, Społeczna Akademia Nauk może również przyczynić się do wsparcia w rozwoju personelu medycznego, poprzez organizację szkoleń i warsztatów. Współpraca ta umożliwia również wymianę doświadczeń i wiedzy między pracownikami naukowymi obu instytucji – mówi Mirosław Olszewski, Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN, który w imieniu Uczelni podpisał porozumienie. Medycyna Grabieniec reprezentował prezes zarządu Jerzy Starzyński.

Wspólna działalność obejmie również wykłady gościnne dla studentów i absolwentów SAN, budowanie innowacyjności, wzmacnianie więzi między światem biznesu a nauki, a także udział w opracowywaniu opinii i ocen projektów rozwojowych czy inwestycyjnych oraz prowadzenie wspólnych prac naukowo-badawczych.

Zapraszamy wszystkich studentów do korzystania z nowych możliwości rozwojowych, które oferuje współpraca. Czekamy na Wasze zgłoszenia na praktyki i uczestnictwo w nadchodzących wydarzeniach i projektach!

Współpraca Społecznej Akademii Nauk z Medycyna Grabieniec sp. z o.o. w Łodzi jest ważnym elementem naszej strategii rozwoju i pogłębienia naszej działalności naukowej. Dziękujemy za możliwość współpracy i wkrótce przekonamy się, że będzie to owocne partnerstwo – dodaje Mirosław Olszewski.