« wróć...Międzynarodowe Targi Turystyczne i XIX Międzynarodowa Konferencja Turystyczna

W dniach 5-6 kwietnia 2024 r. w Zabrzu odbędzie interesujące wydarzenie. Będą to Międzynarodowe Targi Turystyczne. Partnerami zabrzańskich Targów byli: Kolumbia, Czechy, Francja, Ukraina, Indie, Słowacja, Region Walonia–Bruksela, Vallagarina i Rovereto z Włoch, Peru, Grecja, Chorwacja oraz Bośnia i Hercegowina. W trakcie targów dla odwiedzających organizowane są liczne konkursy i atrakcje, degustacje regionalnych specjałów, występy muzyczne, warsztaty rzemieślnicze oraz warsztaty edukacyjne.

 

Targom będzie towarzyszyć XIX Międzynarodowa Konferencja Turystyczna, której hasłem przewodnim będzie Zrównoważony rozwój w turystyce. Tematyka ta jest współcześnie niezwykle istotna i wpisuje się w tematykę badań prowadzonych na naszej Uczelni. W jej trakcie odbędzie się szereg dyskusji i wystąpień prowadzonych zarówno przez przedstawicieli świata nauki jak i praktyków biznesu turystycznego.

 

W sposób szczególny zapraszamy na panel pt. Zarządzanie zrównoważonym rozwojem w biznesie turystycznym, który zostanie poprowadzony przez kierownika Katedry Marketingu i Turystyki SAN, dr Macieja Dębskiego, a Panu doktorowi gratulujemy tego wyróżnienia!

 

Zobacz więcej