« wróć...Obrady okrągłego stołu Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości

Obrady okrągłego stołu Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości

Jednym z głównych punktów programu było interesujące szkolenie pn. „Klient, gracz czy dłużnik? Techniki oszustw i jak je rozpoznać”, przeprowadzone przez Wiceprezesa Zarządu Krajowego Instytutu Prawa Gospodarczego, Pana Pawła Juskowiaka. Szkolenie to dostarczyło uczestnikom wiedzy na temat technik działania oszustów gospodarczych, oceny ryzyka gospodarczego oraz narzędzi do prawidłowej weryfikacji tego ryzyka i potencjalnych kontrahentów.

Warto podkreślić, że Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego wkrótce dołączy do grona partnerów Społecznej Akademii Nauk! Szczegóły tej współpracy przedstawimy już niebawem.

W trakcie wydarzenia miały miejsce również podziękowania za dotychczasową współpracę oraz gratulacje. Pan Dariusz Stępczyński, członek ŁRRPP i dotychczasowy prezes Bełchatowsko Kleszczowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, został mianowany na Wiceprezesa Zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Gratulacje oraz życzenia powodzenia w nowej roli złożył m.in. sekretarz ŁRRPP, Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Społecznej Akademii Nauk, Pan Mirosław Olszewski.

Funkcję Prezesa Bełchatowsko Kleszczowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego przejął natomiast wieloletni wykładowca Społecznej Akademii Nauk, Pan dr Błażej Mielczarek.

Społeczna Akademia Nauk aktywnie uczestniczy w projektach mających na celu nieustanny rozwój uczelni, jej studentów i wykładowców, co przynosi korzyści zarówno dla społeczności akademickiej, jak i gospodarczej.