« wróć...Podologia nad Morzem Bałtyckim tylko w SAN!

O kursie

Już niedługo miłośnicy piękna, natury i chcący zdobyć nowe umiejętności będą mieli okazję połączyć edukację z relaksem na prestiżowym kursie podologicznym dla początkujących nad Morzem Bałtyckim w Kołobrzegu.

 

To unikalne wydarzenie zapewni uczestnikom możliwość rozwijania swoich kompetencji w dziedzinie podologii, jednocześnie ciesząc się urokiem przyrody. Jeśli tylko aura dopisze zajęcia z treningu stóp odbędą się na plaży. Zajęcia te dodajemy dla naszych słuchaczy na zakończenie kursu I stopnia, lub jeśli zdecyduje instruktor, w trakcie. Będą bowiem połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Wiedzy praktycznej do wykorzystania w pracy z pacjentem oraz formą relaksu i odprężenia. 

Kurs, podzielony jest na dwie części:   

 

 I STOPNIA- „Pierwsze kroki w podologii”  

 II STOPNIA- „Praktyka w podologii”  

 

Szkolenie oferuje elastyczność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb uczestników. Kurs I STOPNIA odbędzie się przez 2 dni, z łącznym czasem trwania 16 godzin lub 20 godzin, w zależności od wybranej opcji. Natomiast osoby, które chcą uczestniczyć w obu stopniach, mogą skorzystać z pełnego programu trwającego 4 dni. 

 

Dodatkowo dla uczestników został przewidziany trening na piasku, który wpływa na naszą koordynację ruchową, zwinność i elastyczność. Jest to wynik różnicy w stabilności powierzchni, którą oferuje piasek w porównaniu do twardej nawierzchni. Nasze stopy muszą pracować ciężej, aby utrzymać nasze ciało w równowadze, co wymaga większej kontroli i siły. 

Program 

 

  • Zapoznanie z charakterem pracy podologa  
  • Wprowadzenie do pracy podologa  
  • Poszerzenie wiedzy z zakresu wad postawy oraz patologii w obrębie stóp  
  • Nabycie umiejętności praktycznych w zakresie podstawowych zabiegów podologicznych

 

Kurs dedykowany jest dla kosmetyczek, stylistek paznokci oraz osób zaczynających przygodę z podologią, chcących poszerzyć wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat stopy jako narządu ruchu.  

 

Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia sygnowany przez Instytut Zdrowia, który będzie potwierdzeniem zdobytych kompetencji i zwiększy ich atrakcyjność na rynku pracy. 

Opłaty

I moduł (Kurs I STOPNIA): 1800 zł  

II moduł (Kurs II STOPNIA): 1800 zł  

 

Cena za oba moduły przy płatności z góry: 3400 zł (rabat 200 zł).

 

*Uwaga! Wakacyjna promocja- przy zapisie do końca sierpnia -20% na cały kurs!

Prowadzący

 

  • mgr Kinga Pobłocka- fizjoterapeuta, podolog, wieloletni praktyk, szkoleniowiec i wykładowca w tematach stopy i kończyny dolnej. 

 

  • Anna Miazga- licencjonowany kosmetolog, dyplomowany podolog. Wieloletni praktyk, pedagog-wykładowca pozaszkolnych form kształcenia.

 

  • mgr Paweł Piątek - spec. fizjoterapia, wieloletni praktyk specjalizujący się w nowoczesnej medycynie ortopedycznej oraz obrazowaniu USG. Właściciel prywatnej praktyki medycyny ortopedycznej i fizjoterapii oraz fizjoterapeuta w publicznej służbie zdrowia. Nauczyciel akademicki na kierunku fizjoterapia  

Zapisy

Tel: +48 502409040 

E-mail: dmalachowska@san.edu.pl  

 

Jesteś zainteresowany? Przyślij poniższy, wypełniony i podpisany formularz na powyższy adres mailowy