« wróć...Podziękowanie dla SAN za wsparcie Międzyszkolnego Konkursu Muzycznego im. Alfonsa Brandta!

Kolejne podziękowanie za współpracę otrzymała Społeczna Akademia Nauk!

Przy wsparciu naszym oraz studentów z Koła Naukowego Przedsiębiorczości Regionalnej a także Koła Naukowego Pedagogiki zorganizowano Międzyszkolny Konkurs Muzyczny im. Alfonsa Brandta w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kurnosie Drugim.

Tchu zabrakłoby by wymienić wszystkie inicjatywy podejmowane z naszym wieloletnim partnerem Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Kurnosie Drugim. Kreatywność inicjatyw Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kurnosie Drugim zawsze spotyka się z przychylnością Społecznej Akademii Nauk.

Doceniamy ambitnych młodych ludzi, którzy rozwijają się na różnie płaszczyźnie. Te zagadnienia są bliskie filozofii Uczelni, która tworzy miejsce nauki, ale też rozwoju pasji sportowych i artystycznych – podkreśla Mirosław Olszewski, Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Społecznej Akademii Nauk, który w imieniu Uczelni przyjął podziękowanie od dyrektora szkoły Grzegorza Gryczki.