« wróć... Podziękowanie dla SAN za wsparcie Mistrzostw Polski MMA-ALMMA 2024

Podziękowanie dla Społecznej Akademii Nauk za wsparcie Mistrzostw Polski MMA-ALMMA 2024

Podziękowanie w imieniu Społecznej Akademii Nauk z rąk prezesa Stowarzyszenia Bastion Bełchatów Mateusza Sablika odebrał Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN Mirosław Olszewski.

 

Stowarzyszenie Bastion Bełchatów jest Partnerem Społecznej Akademii Nauk. Wspólnie organizujemy wiele imprez sportowych o większych i mniejszych rangach, ale przy każdej swoje umiejętności organizacyjne i zarządczą mogą praktykować nasi studenci.

 

Mistrzostwa Polski MMA-ALMMA 2024 odbyły się w Bełchatowie w kwietniu.

Zobacz relację: LINK

Zaplanowane są również spotkania ze studentami, aby poszerzyć ofertę zajęć wychowania fizycznego i zadbać o kulturę fizyczną. Nasi studenci mają szanse zaangażowania się i zdobycia doświadczenia przy organizacji dużych ogólnopolskich imprez sportowych, mogą od wewnątrz poznać całą logistykę i hierarchię prac, ale też na co dzień realizować praktyki ucząc się jak wygląda funkcjonowanie Stowarzyszenia Bastion Bełchatów, na jakich zasadach działa, czym się różni np. od przedsiębiorstwa, jak jest rozliczane. Z każdej dziedziny nasi studenci otrzymują solidną dawkę praktycznej wiedzy – podkreśla Mirosław Olszewski.