« wróć...Programy mentoringowe MedBiz Innovations Program i Green Innovations Challenge 2023

MedBiz Innovations Program - SAN

Startuje 4 edycja MedBiz Innovations Program!

 

Interesujesz się startupami i chciałbyś rozwinąć swój własny innowacyjny biznes? Masz pomysł na produkt technologiczny lub innowacyjny model biznesowy, ale nie wiesz jak zacząć go realizować? Nie musisz szukać dalej - właśnie wystartował MedBiz Innovations Program, który stanowi odpowiedź na Twoje potrzeby!

 

Zapraszamy wszystkich studentów kierunków biznesowych, medycznych i technologicznych, którzy mają chęć współpracy z osobami z innych środowisk akademickich i chcą rozwinąć swoją przedsiębiorczość.

Program zaopatruje w wiedzę merytoryczną oraz przydziela najlepszym projektom mentora, który wspiera ich i dzieli się swoim doświadczeniem. Współpraca z profesjonalistami jest szansą na dogłębne poznanie procesu tworzenia innowacji i wdrażania ich w rynek. Pod okiem ekspertów zweryfikujesz swój pomysł na biznes, a wszystko to bez ponoszenia ryzyka finansowego!

Dodatkowo, uczestnicy programu zawalczą o nagrodę pieniężną oraz będą mieli możliwość uzyskania certyfikatu, poświadczającego umiejętności w zakresie kreowania innowacji.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej organizatora:  https://www.innovationshub.pl/mentoring-program

 

Green Challenge Program - SAN

Młodzi ludzie podbijają rynek zielonych innowacji - rusza Green Innovations Challenge 2023!

 

Jesteś studentem, który chciałby wejść w świat startupów i stworzyć swój własny, innowacyjny biznes? A może masz pomysł na produkt lub usługę, który może zrewolucjonizować polski sektor GreenTech, ale nie wiesz jak go zrealizować? Nie musisz szukać dalej - dołącz do Green Innovations Challenge i stwórz swój własny startup.

 

Green Innovations Challenge to program mentoringowy, skierowany do zdolnych i ambitnych młodych ludzi. Łączy studentów z różnych środowisk w interdyscyplinarne zespoły, aby wspólnie kreowali innowacyjne rozwiązania w obszarach: Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), ekologii, elektromobilności, ochrony środowiska czy zrównoważonego rozwoju. Dołącz do Green Innovations Challenge i stań się częścią społeczności, której celem jest zmiana otaczającej nas rzeczywistości.

Twoim zadaniem będzie opracowanie innowacyjnego pomysłu na produkt lub usługę, który w przyszłości będziesz mógł/mogła wykorzystać do założenia startupu. Następnie zespoły o największym potencjale komercjalizacji będą rozwijać się pod okiem ekspertów z sektora ekologicznych innowacji w Polsce.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej:  https://www.innovationshub.pl/green-innovations-challenge