« wróć...Relacja wykładowców z Litwy z prowadzenia wykładów w Społecznej Akademii Nauk

W dniach 17.05 – 20.05 na naszej uczelni mieliśmy zaszczyt gościć wykładowców z Klaipėda State College w Litwie. Panie Jurgita Boltutiene i Vaida Piekuvienė przeprowadziły serię wykładów na temat zdrowego starzenia się i aktywności fizycznej osób starszych dla studentów kierunku Fizjoterapia. Nasze gościnie z Litwy miały także okazję zobaczyć jak pracują nasi studenci podczas zajęć praktycznych i podziwiać nasze sale wykładowe ze sprzętem do fizjoterapii, rehabilitacji i masażu.

Bardzo cieszymy się z możliwości wymiany doświadczeń i wiedzy między naszymi uczelniami i czekamy na dalszy rozwój naszej współpracy.