« wróć...Relacja wykładowcy z prowadzenia wykładów w ramach programu Erasmus+ w Bułgarii

Nasz wykładowca dr Maciej Dębski, Kierownik Katedry Marketingu i Turystyki w dniach 08-10.05.2023 ponownie odwiedził partnerską uczelnię w Bułgarii - Uniwersytet Ekonomiczny w Warnie.

Dyrektor Dębski w czasie swojego pobytu w ramach programu Erasmus + spotkał się i omawiał możliwości współpracy z Dzieekanką Wydziału Ekonomii prof. Denka Zlatevą oraz z Dziekanem Wydziału Zarządzania Prof. Stojanem Marinovem. Przede wszystkim jednak prowadził zajęcia ze studentami dedykowane zarządzaniu destynacją turystyczną.

Wszystkich chętnych wykładowców, a szczególnie tych, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z oferty wyjazdów Erasmus, zapraszamy do kontaktu: erasmus@san.edu.pl