« wróć...Relacja z konferencji "Studenci studentom" w filii SAN w Świdnicy

18 czerwca 2023 roku w Świdnickiej Filii Społecznej Akademii Nauk odbyła się wyjątkowa konferencja naukowa pod nazwą "Studenci studentom". To był niezwykły dzień, pełen transferu wiedzy z badań prowadzonych przez naszych utalentowanych studentów w ramach pisania prac licencjackich i magisterskich.

 

W tej inspirującej atmosferze spotkaliśmy się z wiodącymi ekspertami i pasjonatami nauki. Konferencję poprowadził nasz ceniony dr inż. Paweł Żuraw, który przez wiele lat dzielił się swoją wiedzą jako wykładowca Społecznej Akademii Nauk. Nie mogło zabraknąć również ważnych gości! Uroczystego otwarcia konferencji dokonał Dziekan Filii w Świdnicy, dr Jarosław Szandurski, profesor SAN. To był moment pełen podniosłości i dumy z osiągnięć naszych studentów. Zanim przystąpiliśmy do prezentacji referatów studenckich, mieliśmy przyjemność wysłuchać fascynującego wykładu wprowadzającego na temat "Dyskretnego uroku rozwoju osobistego". To niezwykłe wystąpienie należało do wybitnego gościa, psychologa, coacha, menedżera i analityka predyspozycji menedżerskich - mgr Dariusza Wyspiańskiego. Jego słowa wprawiły nas w odpowiedni nastrój do odkrywania fascynujących wyników badań naszych studentów. Referaty były zaskakujące i pełne pasji. Nasi studenci z wielkim zaangażowaniem przedstawiali swoje badania i dzielili się rezultatami prac dyplomowych. To było prawdziwe święto nauki i kreatywności!

 

Na zakończenie konferencji, Prodziekan Filii w Świdnicy, dr n.med. Ireneusz Skawina, podsumował wszystkie prezentacje i podziękował wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i wkład w rozwój nauki. Nie mogliśmy jednak zakończyć tego wspaniałego dnia bez słodkiego poczęstunku! Uczestnicy konferencji spotkali się razem, delektując się pysznymi przekąskami i rozmawiając o nowych odkryciach i inspiracjach.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej konferencji "Studenci studentom". Wasze pasjonujące badania i determinacja są prawdziwą inspiracją dla nas wszystkich. Wspólnie wprowadzamy nową erę w nauce i odkrywaniu nowych horyzontów!