« wróć...Rozwijamy skrzydła z Partnerami!

Rozwijamy skrzydła z Partnerami!

Studenci kierunku lekarskiego i pokrewnych Społecznej Akademii Nauk będą mogli odbywać praktyki w nowych poradniach Kliniki WOLMED, wieloletniego Partnera naszej Uczelni.

 

Klinika WOLMED mająca swoją siedzibę w Szczercowie jest Partnerem Społecznej Akademii Nauk od wielu lat. Wspólnie udało się zrealizować wiele szkoleń czy konferencji. To także placówka, w której praktyczną wiedze mogą zdobywać studenci takich kierunków jak: psychologia, pedagogika, administracja czy zarządzanie, a od tego roku również studenci kierunku lekarskiego.

 

Studenci mogą dodatkowo realizować praktyki, staże i wizyty studyjne, a także odbywać zajęcia dydaktyczne w 13 poradniach w takich miastach jak: Wieluń, Łask, Zduńska Wola, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Pajęczno, Radomsko, Wieruszów oraz w  6 oddziałach kliniki: psychiatrycznym, psychogeriatrycznym, psychosomatycznym, terapii uzależnień, detoksykacyjnym i nerwicowym. 

"Nowe punkty i oddziały to ułatwienie dostępu do praktycznej wiedzy dla studentów, niezależnie od regionu, z którego pochodzą. Cieszymy się z rozwoju naszych Partnerów, gdyż ich sukces jest także naszym sukcesem. Teraz nasi studenci kierunku lekarskiego będą mieli szansę czerpać wiedzę od specjalistów Kliniki" - komentuje Mirosław Olszewski, Dyrektor Biura ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym SAN.

 

Współpraca z Klinika WOLMED to też wdrażanie wspólnych programów związanych z realizacją projektów zewnętrznych, pozyskiwania środków na ich realizację oraz umożliwienie odbywania staży zawodowych przez studentów SAN.