« wróć...SAN otrzymał certyfikat akredytacyjny dla kierunku Grafika!

SAN otrzymał certyfikat akredytacyjny dla kierunku Grafika!

 

4 marca 2024r. we Wrocławiu odbyła się Gala Finałowa IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego “Studia z Przyszłością”, podczas której Społeczna Akademia Nauk otrzymała wyróżnienie oraz certyfikat akredytacyjny dla kierunku Grafika w Warszawie.

Konkurs ma na celu nie tylko promowanie innowacyjnych programów studiów, ale także wyróżnianie Uczelni, które wnoszą istotny wkład w rozwój edukacji w Polsce.

Certyfikat jest znaczącym potwierdzeniem jakości naszych programów edukacyjnych oraz zaangażowania naszych studentów i kadry dydaktycznej. Jest to świadectwo, że nasza Uczelnia nie tylko stawia na innowacyjność, ale także dba o wysoki poziom nauczania i rozwój kompetencji przyszłych absolwentów. 

 

Dziękujemy Działowi Jakości Kształcenia oraz wszystkim partnerom i osobom zaangażowanym w tworzenie i rozwój programów studiów. Wspólne zaangażowanie sprawia, że nasza Uczelnia kontynuuje misję inspirowania i przygotowywania przyszłych absolwentów w dziedzinie sztuki, nauki i technologii.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, ale również zmotywowani do dalszego doskonalenia naszych programów edukacyjnych, aby zapewnić naszym studentom najlepsze możliwe warunki nauki i rozwój swoich talentów. Razem tworzymy przyszłość edukacji!