« wróć...Ślubowanie klas mundurowych i SAN

Wspaniały moment dla uczniów klas o profilu mundurowym Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach, naszego Partnera, miał miejsce 17 listopada. Tego dnia klasa czwarta uroczyście odebrała certyfikaty ukończenia szkolenia kierunkowego oraz zasłużone wyróżnienia Superkadeta. Równocześnie, nasi najmłodsi adepci złożyli wzruszające ślubowanie.

Społeczna Akademia Nauk jako  jedyna Uczelnia w regionie została zaproszona na uroczystość a reprezentował ją podczas tej uroczystości  ppłk dr. Michał Tumielewicz, profesor SAN. Nasza Uczelnia z dumą podtrzymuje porozumienie o współpracy z ZS CKU w Wojsławicach. Podczas uroczystości dodatkowo został wręczony list gratulacyjny na ręce dyrektora szkoły Ireneusza Stasiaka od Społecznej Akademii Nauk w ramach podziękowania za wieloletnią współpracę oraz za bardzo dobre kształcenie młodych mundurowych. 

 

Dla uczniów klas mundurowych otwiera się możliwość kontynuacji nauki na kierunkach takich jak bezpieczeństwo narodowe, logistyka, cyberbezpieczeństwo, informatyka czy specjalność zarządzanie bezpieczeństwem w ramach kierunku zarządzanie. 

 

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i składamy serdeczne gratulacje uczniom za wybór ścieżki edukacyjnej oraz ich wytrwałość w podjętej decyzji! Jesteśmy dumni, że możemy wspierać młode pokolenie w rozwijaniu się i osiąganiu swoich celów.