« wróć...Studenci Bezpieczeństwa Narodowego zaprezentowali wysokie umiejętności strzeleckie

Łączenie wiedzy z umiejętnościami praktycznymi pozostaje domeną studiów na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Uczelnia, będąca liderem kształcenia praktycznego, kontynuuje współpracę z łódzką Strzelnicą i Klubem Strzeleckim C4Guns przy ul. Piłsudskiego 141. Dzięki temu studenci Bezpieczeństwa Narodowego mają możliwość odbywania szkoleń strzeleckich z użyciem ostrej amunicji pod okiem doświadczonych instruktorów.

W ramach zajęć studenci ćwiczyli strzelanie m.in. z karabinka automatycznego AK, popularnie zwanego kałasznikowem, strzelby powtarzalnej Mossberg, pistoletu samopowtarzalnego Glock oraz karabinów sportowych AR-15 z lunetą. Podczas tych zajęć doskonalili postawę strzelecką i umiejętność sprawnego posługiwania bronią.

Czerwcowe zajęcia strzeleckie zakończyły się konkursem strzeleckim z pistoletu Glock. Wszyscy uczestnicy osiągnęli dobre i bardzo dobre wyniki, a najlepszym strzelcom wręczono nagrody ufundowane przez Rektora Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Gratulujemy naszym studentom i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich umiejętności!