« wróć...Studenci SAN uczestniczyli w szkoleniu z zakresu zamówień publicznych!

Studenci SAN uczestniczyli w szkoleniu zamówień publicznych!

Szkolenie odbyło się w dniach 5-6 marca 2024 roku w Radomsku i składało się z dwóch intensywnych dni praktycznych zajęć.

Pierwszego dnia, prowadząca Ewa Wiktorowska, doświadczony trener i arbiter, omówiła kluczowe aspekty zamówień publicznych, począwszy od szacowania wartości zamówienia, poprzez formy wynagrodzenia, aż po kwestie związane z wykonawstwem i podwykonawstwem.

 

Drugiego dnia, uczestników poprowadziła Dorota Krajewska-Trajdos, doświadczony radca prawny specjalizujący się w zakresie zamówień publicznych. Skupiła się na omówieniu szczegółów umowy, raportu z realizacji umowy oraz zamówień poniżej 130 000 zł.

 

Szkolenie zgromadziło różnorodną grupę uczestników, w tym przedsiębiorców, urzędników oraz osoby z różnych środowisk zawodowych, które regularnie stykają się z zamówieniami publicznymi. Nieocenioną pomocą przy organizacji tego wydarzenia okazało się zaangażowanie studentów z Koła Naukowego Prawa i Administracji Społecznej Akademii Nauk.

Głównym organizatorem szkolenia była Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Krajewska-Trajdos, partner Społecznej Akademii Nauk. W ramach współpracy, dla studentów SAN przygotowano 3 bezpłatne wejściówki na szkolenie. Ponadto, wsparcie w organizacji wydarzenia zapewnili pozostali partnerzy SAN: Regionalna Izba Gospodarcza, Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Radomsku oraz Platforma Przemysłu Przyszłości.