« wróć...Student Grafiki SAN zwycięzcą konkursu na ilustracje do książki

Mamy wspaniałe wieści! Student Grafiki Społecznej Akademii Nauk, Jakub Szczepaniak, wygrał konkurs na ilustracje do książki autorstwa australijskiej pisarki Phoebe Garnsworthy zatytułowanej „I Affirm My Power”! W maju 2022 roku otrzymał maila z wydawnictwa, że zarówno wydawnictwo, jak i autorka, są zainteresowani wykonaniem przez Jakuba projektu okładki oraz wszystkich ilustracji do środka książki „Propozycję zaakceptowałem od razu. […] Współpraca trwała trzy miesiące i była to dla mnie niesamowita przygoda, w której miałem całkowitą swobodę, jak i wolność kreatywną, z czego byłem w sumie najbardziej zadowolony” – mówi Jakub. Książka opublikowana przez amerykańskie wydawnictwo Andrews McMeel Publishing trafiła 25 kwietnia na rynek amerykański, a w najbliższym czasie ukaże się także na rynkach w pozostałych częściach globu. Jakub na co dzień pracuje jako kelner w Manufakturze w Łodzi. Jesteśmy niezwykle dumni i mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!