« wróć...Szkolenia żeglarskie na Mazurach 

Z przyjemnością informujemy, że Filia SAN w Kielcach intensyfikuje swoją działalność edukacyjną, wprowadzając nową inicjatywę dla kadry dydaktycznej. W okresie wrzesień - październik 2023 roku rozpoczęły się szkolenia żeglarskie na Mazurach, które stanowią doskonałą okazję dla pracowników uczelni do zdobycia nowych umiejętności i przeżycia niezapomnianej przygody na mazurskich szlakach żeglarskich.

 

Rozszerzając tę innowacyjną inicjatywę, Filia SAN ogłasza, że od nadchodzącego sezonu 2024 otwiera nabór chętnych do udziału w szkoleniach żeglarskich. Zachęcamy do zgłaszania się kadry dydaktycznej, studentów oraz wszystkich zainteresowanych, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty o umiejętności żeglarskie. Podczas szkoleń uczestnicy będą mieli nie tylko okazję do nauki nawigacji, zdobycia patentów żeglarskich, ale również otrzymają kompleksowe przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt z Dziekanem Filii, dr Łukaszem Wróblem (e-mail: lwrobel1@san.edu.pl, tel. 510- 311- 420). To wyjątkowa szansa na połączenie nauki z przygodą i rozwijanie umiejętności w malowniczym otoczeniu Mazur. Nie przegapcie okazji i odkrywajcie nowe horyzonty!