« wróć...Szkolenie na Cyprze!

Zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowym kursie doskonalenia zawodowego dla nauczycieli języka angielskiego, ekspertów językowych i logopedów z doświadczeniem w języku angielskim, a także studentów kierunków filologia angielska/ lingwistyka.

Szkolenie odbędzie się w dn. 5-9 lutego 2024 w Nikozji na Cyprze.

Kurs pozwoli Państwu zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę w zakresie:

• metodologii nauczania (CLIL),
  • potrzeb dzieci z dysleksją,
  • nowych narzędzi cyfrowych,
  • wykorzystania programu Scratch w tworzeniu gier 2D do nauczania języka angielskiego.

Wymagania dotyczące uczestnictwa:

• profil uczestnika: nauczyciel/lektor języka angielskiego lub student kierunków filologia angielska/lingwistyka stosowana;
  • zainteresowanie metodyką nauczania języka angielskiego

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu Erasmus + LEXIS: Wspieranie nauczycieli języka angielskiego w doskonaleniu nauczania i uczenia się dzieci z dysleksją poprzez integrację nowych technologii i nabywanie umiejętności cyfrowych, którego celem jest zapewnienie dostępu i uczestnictwa dzieci z dysleksją w nauce języka angielskiego oraz wzbogacenie metodologii nauczycieli.

Osoby zainteresowane prosimy wypełnienie formularza rekrutacyjnego: https://forms.gle/8dUELREwQfhaTypE9

Kontakt:

Dział Współpracy z Zagranicą i Projektów Międzynarodowych

szkolenia-dpm@san.edu.pl

Spotkanie informacyjne dla uczestników odbędzie się 29.01.2023 godz. 15:00 na platformie Zoom.

Zobacz więcej w programie poniżej.