« wróć...Szkolenie on-line: zagadnienia Przemysłu 4.0

Platforma Przemysłu Przyszłości, Łódzka Regionalna Rada Przemysłu Przyszłości oraz Firma Inovatica we współpracy m.in. ze Społeczną Akademią Nauk zapraszają na szkolenie ON-LINE rozpoczynające cykl nadchodzących spotkań.

Pierwsze szkolenie odbędzie się 28.03.2023 r. od godziny 15.00. Temat szkolenia to: Zagadnienia Przemysłu 4.0, a prelegentem tego, oraz nadchodzących szkoleń będzie Pan Bogumił Zięba.

Bogumił Zięba, CEO Inovatica i Inovatica AGV, prezes spółki Inovatica, absolwent Politechniki Łódzkiej, od 2008 rozwija softwarehouse Inovatica, a od 2019 również Inovatica AGV. Obie firmy szybko osiągnęły duży rozgłos oraz stały się cenionym partnerem na rynku IT, zwłaszcza w kontekście nowoczesnych technologii. Od początku Inovatica stawiała na innowacje, z tego też względu posiada własny dział badawczy B+R, który realizuje unikalne projekty w dziedzinie automatyzacji procesów przemysłowych, Internetu rzeczy czy usług geolokalizacyjnych. Ich efektem było m.in. wydzielenie niezależnej firmy Inovatica AGV, w całości skoncentrowanej na rozwiązaniach transportu autonomicznego dla Przemysłu 4.0.

Bogumił Zięba według Res Publica, Google, Visegrad Fund i The Financial Times (Laureat nagrody New Europe 100 z 2016 roku) jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi zmieniających środowisko biznesowe.

Rejestracja na szkolenie odbywa się na stronie www.przemyslprzyszlosci.gov.pl, gdzie umieszczone są wszelkie niezbędne informacje.